Як відрегулювати запалювання на скутері. Як відрегулювати запалювання на скутері зі поршневий.

Система запалювання скутера призначена для займання паливно-повітряної суміші, що знаходиться в циліндрах. Весь процес здійснюється за допомогою свічки запалювання. Висока напруга (від 15 до 30 тисяч вольт) формується в котушці. Відповідно, при несправності запалювання регулювання слід почати з цих елементів.
Інструкція
1
У сучасних скутерах використовуються безконтактні системи запалювання. Однак наявність іскри не є свідченням справності системи, оскільки потужності електричного розряду може бути недостатньо для запалення суміші.
2
Щоб перевірити іскру, відкрутіть свічку і закріпіть її на масі двигуна за допомогою будь-якого відповідного металевого пристосування. Тримати в руці свічку надзвичайно небезпечно, так як напруга на ній може доходити до 40 тисяч вольт.
3
Для того щоб знайти несправність і відрегулювати систему запалювання скутера, встановіть справну робочу свічку. Перед початком діагностики, користуючись мультиметром, переконайтеся в наявності електричного контакту двигуна з рамою скутера.
4
Найважливішим елементом системи запалювання є генератор. Для вимірювання опору живильного ланцюга котушки запалювання відключіть проводку від генератора з наступним виміром опору між масою і одним з проводів (чорний дріт з червоною смугою). Нормальним може вважатися опір в межах 80-150 Ом. Якщо опір відсутня або значення нижче встановленої норми, генератор несправний.
5
Для точного визначення поломки демонтуйте генератор і за допомогою мультиметра заміряйте опір котушки. У цьому випадку необхідно підключити прилад безпосередньо до висновків котушок, оскільки один з них припаяний до магнітопроводу. Якщо в процесі вимірювання опір виявився нормальним, то поломку слід шукати або в проводці, або в точці з'єднання з котушкою.
6
У разі справності генератора перевіряйте цілісність проводки. Підключіть мультиметр до двох точках - до висновків блоку «комутатор - котушка запалювання» і до колодки, з'єднаної з генератором. Після перевірки цілісності проводів їх також слід перевірити на предмет можливого замикання між ними. Якщо ж вся ланцюг від генератора до висновків проводки до блоку запалювання ціла, то найімовірніше несправний блок запалювання.