Як відкрити фон в Фотошопі.

Нерідко зображення в графічному редакторі Adobe Photoshop складаються з двох і більшого числа вже існуючих картинок. Особливо часто готові фотографії або кліпарти використовуються в якості фонового зображення. Відкрити в редакторі файл, що містить фонову картинку, можна різними способами - як з використанням стандартних процедур операційної системи, так і за допомогою власних програмних механізмів Photoshop.
Вам знадобиться
  • Графічний редактор Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Якщо фонове зображення міститься в окремому файлі, відкрити його в графічному редакторі можна кількома способами. Найпростіший з них - перетягнути файл у вікно Photoshop. Зробіть це, а всі інші операції по завантаженню картинки в програму операційна система проробить сама.
2
Інший спосіб використовує контекстне меню файлу - клікніть правою кнопкою миші і під сплив меню наведіть курсор на пункт «Відкрити за допомогою». При цьому з'явиться додатковий розділ зі списком програм. Якщо раніше ви вже відкривали цей тип файлів за допомогою Photoshop, в ньому буде строчка Adobe Photoshop - виберіть її. В іншому випадку клацніть по нижньому рядку - «Вибрати програму». У вікні клацанням по галочці навпроти напису «Інші програми» розгорніть додатковий список програм, відшукайте в ньому Photoshop, виділіть та натисніть OK. Якщо і в цьому списку графічного редакторі немає, натисніть кнопку «Обзор», в діалозі знайдіть виконуваний файл Photoshop.exe, виділіть його і клацніть по кнопці «Відкрити».
3
Можна для відкриття файлу з фоновим зображенням використовувати власний діалог завантаження зображень графічного редактора. У меню ця команда поміщена в розділ «Файл» - розкрийте його і клацніть по рядку «Відкрити». Можна замінити цю дію натисканням «гарячих клавіш» Ctrl + O. У діалозі перейдіть до потрібної папки c допомогою дерева каталогів, яке відкривається в випадаючому списку «Папка» - він поміщений в найпершу рядок діалогового вікна. Потім знайдіть і виділіть файл з фоновим зображенням. На завершення натисніть кнопку «Відкрити».
4
Всі перераховані способи завантажують фонове зображення в окрему вкладку графічного редактора. Для перенесення його в документ, над яким ви працюєте, використовуйте операції виділення, копіювання і вставки. Щоб виділити все зображення натисніть комбінацію клавіш Ctrl + A, для приміщення фону в буфер обміну використовуйте поєднання Ctrl + C. Потім перейдіть в потрібну вкладку і вставте вміст буфера обміну за допомогою «гарячих клавіш» Ctrl + V.