Як обробити підвал.

Будинок з цокольним поверхом або підвалом коштує дорожче, ніж будова без цих приміщень. Будівництво такого будинку вимагає додаткових витрат, але і переваги у цього проекту теж є. В підвалі можна обладнати котельню, майстерню, кімнату для спортивних тренажерів або для більярдного столу та інших розваг.
Вам знадобиться
  • - оздоблювальні матеріали та ізоляція для підлоги і стін підвалу;
  • - натяжні або підвісні стелі;
  • - меблі.
Інструкція
1
Вибір оздоблення підвалу і матеріалів для неї залежатимуть від типу приміщення, яке ви хочете там обладнати. Технічні кімнати і додаткові житлові приміщення зажадають різного підходу до ремонту.
2
Спочатку вам потрібно буде позбутися від вологи, якщо вона є у вашому підвалі. Темні вологі місця забезпечують прекрасні умови для утворення і росту шкідливої цвілі. Відремонтуйте будь протечки труб, кранів і з'єднань. Загерметизуйте підвальні вікна. Сирість може проникати і крізь рами.
3
Існують прилади, які висушують повітря в приміщенні і не допускають появи цвілі. Розгляньте і такий варіант позбавлення від вологості.
4
Зробіть надійну гідроізоляцію підлоги, щоб чистове покриття не деформувалося. Не всі матеріали для обробки підлоги підійдуть для підвального приміщення. Найбільш підходящим варіантом є керамічна плитка. Вона стійка до деформації, вологи та плісняви. Щоб ноги не мерзли, покрийте плитку килимом.
5
З дерева більш краща модрина, вона вологостійка і приваблива зовні. Підлоги з ЦСП покрийте зверху ламінатом, оскільки без цієї додаткової обробки плита виглядає непрезентабельно.
6
Стіни підвалу можна обробити вологостійким гіпсокартоном, але не на дерев'яному, а на металевому каркасі. Підберіть хороший ізоляційний матеріал - він повинен бути захищений від грибка і цвілі. Залиште в місцях з'єднання труб ревізійні люки для вільного доступу в разі протікання.
7
Готові стіни можна пофарбувати або обробити декоративною штукатуркою. Для приміщень, де вологість більше звичайного, використовуйте фарбу на латексній основі. Підійдуть і склошпалери, які мають високу зносостійкість.
8
Підвісний і натяжна стелі - кращі варіанти для підвального приміщення, так як вам буде потрібна прокладка електричних комунікацій.
9
Забезпечте підвал достатнім освітленням, оскільки зазвичай природного світла там або зовсім немає, або його дуже мало. Вбудовані в меблі і стеля світильники будуть оптимальним і сучасним рішенням.
10
При виборі меблів та декору інтер'єру виходите з вологостійкості матеріалу, з якого вони виготовлені.