Як відправити лист до Іспанії. Як англійською правильно написати адресу будинок з літерним позначенням.

Якщо вам потрібно надіслати листа до Іспанії, врахуйте, що між відправленням внутрішньоросійською та міжнародної кореспонденції існують певні відмінності. Їх необхідно враховувати, щоб ваше послання дійшло за адресою.
Інструкція
1
Дізнайтеся адресу, за якою вам потрібно відправити лист. При його написанні дотримуйтесь правил, прийняті в Іспанії. Починайте адресу з назви вулиці, причому зі скороченням, що вказує, вулиця це чи проспект. Наприклад, вулиця записується як c/або як cl. Потім слід номер під'їзду, так як нумерація будинків по російській системі в Іспанії не використовується. Для вулиць, що складаються з однопід'їзного будинку, ставиться позначення s/n. Після номера під'їзду запишіть поверх. Врахуйте, що перший поверх в Іспанії називають bajo, а другий - першим. Потім вкажіть номер квартири або її літерне позначення. Після цих координат йде назва міста і країни. Поштовий індекс в Іспанії складається з п'яти цифр, тому на російському конверті останню графу індексу призначення слід залишати незаповненою. Перед адресою вкажіть ім'я людини, якій призначено послання.
2
Надішліть листа звичайною поштою. Для цього зверніться в одне з відділень Пошти Росії. Купуйте конверт для міжнародних відправлень. Кількість марок і вартість вам вкаже співробітник пошти. При необхідності можна замовити прискорену або авіапошту. Для особливо важливих документів оплатіть лист з оголошеною цінністю. У цьому випадку при його втраті вам повернуть гроші. Розраховуйте на те, що ваш лист буде йти не менше тижня, а, можливо, й двох.
3
Якщо вам потрібно відправити термінове повідомлення, скористайтеся приватними поштовими сервісами, наприклад, FedEx. У цьому випадку ваш лист дійде за два-три дні, але коштувати це буде значно дорожче. Зверніться в один з офісів подібних поштових операторів і заповніть там квитанцію з адресою одержувача і вашими координатами. Ви отримаєте індивідуальний номер листа, за яким по інтернету зможете відслідковувати, чи було воно доставлено.