Як включити запалювання без ключа. Як завести машину ваз 2109 без ключа запалювання.

Якщо ви власник автомобіля, ви безумовно можете зіткнутися з деякими непередбаченими труднощами. Ключ зламався в замку запалювання або загубився, але вам необхідно завести машину. За умови, що ви маєте уявлення про пристрій автомобіля, це не буде для вас складною процедурою.
Інструкція
1
Як включити запалювання без ключа, можна розглянути на прикладі автомобіля ВАЗ-2109. Зніміть пластиковий кожух на рульовій колонці, що складається з двох половин. Відкрийте замок запалювання з проводами. Сдерніте фішки, потім замкніть між собою плюсової провід (у всіх автомобілях товстий червоного кольору) та провід запалювання. Замикайте з керуючим проводом стартера до моменту, поки двигун не заведеться. Після цього керуючий провід стартера приберіть в сторону. Якщо виникли труднощі, і ви не можете визначити, який провід відповідає за стартер, а який за запалення, подивіться електросхему вашого транспорту. Якщо немає електросхеми, можна пробувати метод підбору проводів.
2
Так само можна запустити аналогічні транспортні засоби з замком запалювання. Наприклад, ВАЗ 2101-2115 і т. Д. А також зарубіжні аналоги: Audi 80, Audi 90, Audi 100, Audi 200, BMW 3 (E-21, 30, 36, 46), BMW 5 (E-12, 28 , 34, 39), BMW 6 (E-24), BMW 7 (E-23, 32, 38), BMW 8 (E-31), Mercedes 190, Mercedes 124, Mercedes 126 і т.д.
3
Якщо ви завели двигун, це, як мовиться, півсправи. Пам'ятайте про те, що кермо залишається в заблокованому стані. Це означає, що ви не зможете виїхати на цій машині.
4
В машинах, у яких відсутні замки запалювання, двигуни запускаються клавішею або кнопкою, але в таких автомобілях необхідний чіп або ключ з іммобілайзером - електронним механізмом, який позбавляє транспорту рухливості (англ. Immobilizer - «обездвіжіватель»). Такий пристрій зустрічається в автомобілях: BMW X3, BMW X5, BMW X6, Mercedes C-класу і т.д. У разі відмови кнопки запалювання вам буде потрібно звернутися у фірмовий центр для її заміни, там же ви можете дізнатися і розцінки на цей вид робіт. Якщо спробувати виконати ту ж операцію, що і з замком, двигун може не запуститися (на певних моделях, наприклад, Audi Q7, Volvo-XC70, BMW-7 серії (E-65) і т.д.).
Ситуації, при яких виникає необхідність завести машину без ключа, зустрічаються у житті пересічного автомобіліста не так уже й рідко. Адже ламається як сам ключ, так і замок запалювання. Щоб справитися з поломкою, необхідно знати загальні принципи роботи вузлів автомобіля.
Вам знадобиться
  • - інструкція по ремонту автомобіля;
  • - викрутка;
  • - кусачки;
  • - рукавички.
Інструкція
1
Візьміть викрутку, сильним рухом вбийте її в замок запалювання і поверніть. Дійте викруткою як ключем. При цьому замок неминуче буде зламаний і згодом його доведеться замінити. Цей спосіб підходить для автомобілів, чия конструкція не змінювалася до середини дев'яностих. Зокрема, для практично всіх машин вітчизняного виробництва.
2
Якщо необхідно зберегти замок запалювання в цілості або за допомогою викрутки машину завести не вдалося, використовуйте інший спосіб. Знайдіть гвинти на нижній і верхній панелі рульової колонки і відверніть їх. Подденьте і акуратно зніміть пластикові панелі, що закривають циліндр замка запалювання і дроти. Дійте обережно, щоб звести до мінімуму пошкодження рульової колонки і не замкнути випадково дроти запалювання.
3
Візьміть інструкцію до транспортного засобу. Перейдіть до пункту «Запалювання» і уточніть колірний код проводів, щоб орієнтуватися в їх призначенні. Червоні дроти зазвичай відповідають за харчування машини, в той час як коричневі підключаються безпосередньо до запалювання.
4
Одягніть рукавички. Кусачками відріжте дроти, живиться циліндр замка запалювання. Тепер зачистите кінці проводів, щоб підключити їх безпосередньо. Таким чином подається харчування на електричні системи і контури, такі як радіо, фари та ін. Будьте обережні, не чіпайте оголені дроти - вони знаходяться під напругою.
5
Обережно взявши дроти за ізоляцію, зведіть разом оголені їх частини. Повинна проскочити невелика іскра і автомобіль заведеться. Необхідно роз'єднати дроти і заізолювати, щоб не отримати удар струмом.
Зверніть увагу
Після того, як машина завелася без ключа, не поспішайте вирушати в дорогу. Швидше за все, замок на кермі защелкнуто, а це означає, що їзда можлива тільки по прямій.
Корисна порада
Іноді проводів запалювання буває не два, а один.