Як налаштувати комп'ютер для звукозапису.

Власники комп'ютерів нерідко використовують їх як пристрої для запису різних звуків. Можливо, вам потрібно створити аудіопоздравленіе, записати розмову в Skype або зберегти творіння власної музичної групи. У будь-якому випадку необхідно налаштувати комп'ютер для звукозапису.
Вам знадобиться
  • - мікрофон;
  • - звукова карта.
Інструкція
1
Підключіть мікрофон до мікрофонного входу звукової карти. Якщо на корпусі мікрофона є окремий перемикач, упевніться в тому, що він знаходиться у включеному положенні.
2
Підключіть мікрофон програмно. Регулювання рівня запису і налаштуйте додаткові властивості аудіозаписи. Для цього використовуйте діалогове віконце «Властивості: Мультимедіа» («Пуск»? «Налаштування»? «Панель управління»? «Мультимедіа») або ж запустіть програму «Регулятор гучності». Для виклику програми натисніть «Пуск», потім «Програми»? "Стандартні"? «Розваги» та клікніть на значок «Регулятор гучності». Встановіть положення регулятора на середнє.
3
Відрегулюйте якість і рівень записи за допомогою вкладки «Аудіо» у віконці «Властивості: Мультимедіа». В групі «Запис» клацніть на кнопку "Додатково" і встановіть необхідні вам значення параметрів «Частота дискретизації» і «Апаратне прискорення» у вікні «Додаткові властивості звуку». Підвищите їх небагато, проте, якщо у вас слабкий комп'ютер або некоректно були встановлені драйвера для звукових пристроїв, рекомендується знижувати ці параметри.
4
Для регулювання рівня запису в групі «Запис» клацніть на кнопку «Мікрофон» та у вікні «Рівень» виберіть колонку «Мікрофон». Використовуйте регулятор підсилення для установки потрібного рівня запису. Крім цього ви можете вибрати додаткові режими роботи використовуваного мікрофона, натиснувши на кнопку «Додатково» в нижній частині колонки, якщо вона є.
5
Зробіть пробний запис за допомогою програми «Звукозапис» («Пуск»? «Програми»? "Стандартні"? "Звукозапис"), потім відтворіть. Відрегулюйте параметри, щоб домогтися задовільною записи.
Зверніть увагу
Щоб використовувати комп'ютер в домашній студії звукозапису і записувати музику хорошої якості, буде потрібно спеціальний апгрейт комп'ютера і підготовлене приміщення. Записати музичний шедевр у звичайній кімнаті за допомогою простого ноутбука навряд чи вдасться.