Як в Vaio увійти в BIOS. Як в биосе ноутбука samsung настройки включ і виключення.

Sony Vaio - лінійка ноутбуків, що відповідають сучасним вимогам. Але як би не був хороший ноутбук, він не може бути ідеально налаштований для вашого користування. Щоб вчинити деякі зміни в системі вводу-виводу пристроїв, наприклад, USB або вбудованої відеокарти, вам буде потрібно зайти в BIOS.
Інструкція
1
Змінювати настройки BIOS можливо тільки після перезавантаження системи. Якщо ви перебуваєте з середовищі ОС Windows, зайдіть в меню «Пуск», у вікні «Завершення роботи» натисніть на трикутник. З'явиться список дій - виберіть «Перезавантаження». Можна використовувати кнопку Power. Якщо ви просто натиснете і відпустіть її - ноутбук піде в режим гібернації. Затисніть кнопку на кілька секунд, поки не згасне монітор, потім включите знову.
2
Увійти в вікно налаштувань BIOS на ноутбуках Sony Vaio можна двома способами. Залежно від версії BIOS, натисніть перед завантаженням операційної системи F2 або F3. Іноді ноутбук не встигає обробити сигнал, що надійшов від клавіші, тому можна спробувати натиснути кілька разів. Якщо ви не встигли, завантажилася Windows, перезавантажте комп'ютер і знову спробуйте вищенаведені поради.
3
Коли ви зробите все правильно, відкриється вікно синього кольору з білими буквами. Це і є BIOS. Тут можна встановити порядок завантаження з носіїв, налаштувати мережеву, звукову та відео карти, функції USB. Якщо вам треба відключити або включити пристрій, використовуйте значення Disabled ("Виключено") і Enabled («Включено»).
4
Є можливість збільшити тактову частоту процесора і швидкість жорсткого диска на нових моделях. Але якщо конфігурація є ймовірність, що ноутбук перестане завантажуватися через апаратної помилки. Тоді виникне необхідність збивати всі налаштування BIOS. Так що з цими питаннями краще звернутися до професіонала.
5
Якщо ви встановлюєте операційну систему, призначте для завантаження першим носієм той, з якого ведеться установка (DVD-Rom або USB-накопичувач). Після першого перезавантаження знову встановіть запуск з жорсткого диска.
6
Завершувати роботу в BIOS треба в пункті Save & Exit Setup або натисканням клавіші F10. Коли з'явиться віконце, яке підтверджує ваш намір зберегти зміни, натисніть Y - якщо згодні, N - якщо ні.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=hbcWAGMB2wY
Корисна порада
Якщо у ноутбука є інструкція по експлуатації, там може бути глава, присвячена роботі в BIOS.