Як вивантажити драйвер.

Викласти в інтернет програмне забезпечення в принципі нескладно. Але найчастіше можуть виникнути деякі труднощі. Виявляється, не всі типи файлів можна завантажувати в мережу.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - безлімітне підключення до інтернету;
  • - браузер.
Інструкція
1
Перше, що необхідно зробити, це знайти підходящий безкоштовний хостинг, на який ви зможете безперешкодно викласти програмне забезпечення. Увімкніть комп'ютер і зайдіть в інтернет. Краще всього використовувати безлімітне підключення, тому що завантаження файлу може зайняти багато часу.
2
Зазвичай драйвер складається з декількох файлів, включаючи папки. Завантажувати окремо не рекомендується. Тому вам слід всі документи занести в кореневої каталог і заархівувати. В кінцевому підсумку вийде один документ, який потрібно буде викласти на сайт.
3
Потім вам потрібно визначитися: чи хочете ви, щоб ваш драйвер скачували всі зареєстровані на сайті користувачі або тільки ваші друзі. Якщо ви бажаєте, щоб ваш драйвер могли завантажити лише ваші знайомі, тоді вам потрібно накласти заборону на масову завантаження. В цьому випадку знадобиться встановити пароль на файл, не знаючи який, інші користувачі не зможуть скачати драйвер.
4
Можна скористатися альтернативним способом. Якщо ви вже зареєстровані в соціальній мережі «В контакті» (vk.com), то ви можете там викладати драйвер. Вступити слід подібно сказаного вище. Заархівуйте всі необхідні папки, завантажте каталог в мережу і повідомленням (або ж в групу) відправте вашим друзям.
Зверніть увагу
Якщо ви завантажуєте в файлообмінник ліцензійний драйвер, то разом з ним необхідно викласти файл Readme, в який слід написати код (або пароль) до програмного забезпечення, інакше користувач після скачування не зможе вашу програму встановити.
Корисна порада
Найкраще скористатися безкоштовним хостингом файлів ifolder.ru, де є маса переваг: ви можете як просто зберігати там свій драйвер, так і дозволити іншим користувачам його скачувати.