Як краще відпочити в червні.

Відпустка в перший місяць літа деякі люди сприймають з легким розчаруванням. Відпочивати-то добре, але літня погода ще не встановилася, вночі - холодно, купатися - рано ... Але якщо ви будете думати не про те, чого робити не можна, а про масу тих приємних задоволень, які можна отримати в червні, ваш відпочинок буде чудовим .
Інструкція
1
Згадайте, на що вам не вистачало часу, коли ви ходили на роботу? Ви напевно знайдете кілька цікавих занять, які відкладали до відпустки. Наприклад, похід в театр, музей або кіно, відвідування з дітьми або коханою людиною парку атракціонів, поїздку на екскурсію у винні підвали та дегустацію вин і т.д. Залишається реалізувати задумане.
2
Якщо у вас є дача або будиночок в селі, відпустка - відмінний початок сезону. Запросіть друзів на пікнік із шашликом. В якості розваг, нехитрих, але ніколи і не набридають, організуйте футбольний матч або пограйте в волейбол, бадмінтон або навіть «квача», адже згадати дитинство - це завжди приємно.
3
У цей час можна чудово відпочити душею і тілом в лісі. Якщо у вас є така можливість, їдьте туди, насолодіться свіжим повітрям, теплом та чудовим ароматом хвої і свіжої зеленої трави. І задоволення, і користь ви отримаєте, збираючи лісові ягоди, лікарські трави і квіти.
4
Відмінна можливість відпочити і розслабитися - червнева риболовля. У цей час уже тепло, але ще немає такої кількості мошкари і комарів, і вже можна залишитися з ночівлею на березі річки. Поставте намет, ввечері розпаліть багаття і зваріть юшку з тільки що спійманої рибки. Спечіть прямо в багатті, як у дитинстві, картопельки і заваріть ароматний трав'яний чай. Звичайно, ви не проведете таким чином всю відпустку, але навіть пара таких днів будуть хорошим його початком і запам'ятаються вам надовго.
5
Якщо ви хочете отримати яскраві, незвичайні враження, вирушайте в річковий круїз. Хоча б раз у житті слід побувати на величній і красивою Волзі. Але, звичайно, при наявності коштів і бажання можна відправитися і далі - по Дніпру, Дунаю, Віслі, Рейну і т.д. На березі всіх цих річок стоять чудові міста, видом яких можна теж насолоджуватися нескінченно.
6
Для людей з грошима і великими планами організація відпочинку в червні теж не буде представляти труднощів. Адже в цей час вже практично всі морські курорти готові зустріти відпочиваючих. А оскільки туристів якраз поки не так багато, як у наступні літні місяці, їхати туди в червні навіть краще. Море, звичайно, не скрізь достатньо прогріте, але зате немає і отупляючій літньої спеки. «Лінивий» відпочинок на березі моря можна чудово поєднати і з оглядом численних пам'яток, які є у всіх містах Старого і Нового Світу. До речі, червень - місяць численних музичних фестивалів у Європі. Шанувальники року, поп-музики або класики можуть вибрати видовище за своїм смаком.