Як на PSP читати книги. чи можна на псп читати книги.

Популярна консоль PSP від компанії Sony - це не просто портативна ігрова приставка, адже з моменту виходу перших PSP функціонал консолей багаторазово розширився. В даний час на консолі можна дивитися фільми і картинки, прослуховувати музику та спілкуватися через Skype. Також можна використовувати приставку для читання електронних книг.
Вам знадобиться
  • - програма для читання книг на PSP;
  • - карт-рідер.
Інструкція
1
Скачайте спеціальну програму для читання книг на PSP. Дочекайтеся завантаження архіву з програмою і розпакуйте його, клікнувши правою кнопкою миші і вибравши «Витягнути файли». Зверніть увагу, що для функціонування програми буде потрібно прошивка консолі не нижче 1.5.
2
Виділіть папки __SCE__bookr и% __ SCE__bookr, натисніть на них правою кнопкою миші і в меню виберіть «Копіювати». Відкрийте кришку гнізда для карти пам'яті на своєму PSP і злегка натисніть на карту, щоб вийняти її. Вставте карту в карт-рідер на ПК або в автономний. Дочекайтеся, поки операційна система комп'ютера розпізнає карту пам'яті.
3
В провіднику виберіть «Відкрити для перегляду файлів». Знайдіть в карті пам'яті папку/PSP/GAMES вашої консолі. Клацніть правою кнопкою миші в простір папки і виберіть в меню, що дія «Вставити». Програма буде встановлена на консоль.
4
Створіть книгу в форматі .txt або .pdf. Для створення txt-документа завантажте «Блокнот», відкрийте текст книги, який ви хочете читати на консолі, в браузері або в документі. Скопіюйте його і вставте поєднанням Ctrl + V або натисканням правою кнопкою миші і вибором «Вставити». Збережіть документ: натисніть «Файл» і потім «Зберегти як». Введіть ім'я файлу (назва книги) та зі списку кодувань виберіть «Юникод» (але не «Юникод Big Endian»).
5
Для конвертації документа в формат .pdf використовуйте або Microsoft Office 2007 або 2010, або онлайн-конвертер. При використанні MS Office 2007 або 2010 відкрийте книгу або документ, який необхідно перетворити. Потім натисніть «Файл» і «Зберегти як». Зі списку форматів виберіть PDF. Зніміть галочку біля пункту «Відкрити файл після публікації», а в пункті «Оптимізація» поставте крапку біля «Стандартна». Натисніть «Зберегти».
6
У разі якщо MS Office 2007 або 2010 не встановлено на ваш ПК, конвертує книгу за допомогою онлайн-конвертера. Відкрийте його в браузері і перегорніть сторінку до кінця. Виберіть файл для конвертації за допомогою кнопки огляду, клікніть по «Перетворити цей документ». Книга збережеться в папку, вибрану в настройках браузера в якості папки для завантажуваних файлів.
7
Перенесіть документ .pdf або .txt в будь-яке місце карти пам'яті вашої консолі PSP. Після перенесення витягніть карту пам'яті з ПК і вставте її в консоль. Запустіть програму на PSP з розділу «Гра»? Memory Stick. Натисніть на кнопку Open file і виберіть книгу з папки, куди ви її скопіювали.