Як знайти однокурсників.

Після закінчення університету шляхи колишніх однокурсників розходяться, причому часом настільки, що вони виявляються навіть на різних континентах. Щоб знайти один одного, можна скористатися вже став звичним і буденним засобом - інтернетом.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Серед досить великої кількість соціальних мереж, відвідувачі яких щодня знаходять один одного в різних куточках планети, слід виділити одну, спрямовану саме на пошуки тих, з ким ви колись сиділи за університетським столом - Odnoklassniki.ru. Зареєструватися в ній можна, перебуваючи в будь-якій країні, а потім з її допомогою знайти друзів.
2
Ще один варіант, більш популярний у представників молодого покоління - Vk.com. Цей портал за останні кілька років зріс до глобальної мережі, що охоплює багато країн Європи. Введіть в меню «Пошук» дані однокурсників, яких ви шукаєте, і система надасть вам всілякі анкети користувачів сайту з подібними даними.
3
В якості пошуковика можна також використовувати сайт My.mail.ru. Популярність цей портал придбав завдяки можливості реєстрації безкоштовних поштових скриньок. При створенні пошти вам тут же пропонують знайти своїх друзів. Працювати з сайтом недосвідченому користувачу інтернету досить складно, так як у порталу занадто багато додаткових функцій, збивають з пантелику.
4
Крім того, ви можете спробувати знайти колишніх однокурсників за допомогою популярної програми «Жди меня». Уже давно в інтернеті працює сайт цієї телепередачі, через який щодня проходить до 300 користувачів глобальної павутини. Розташований цей портал за адресою Poisk.vid.ru. Пройшовши нескладну реєстрацію, заповніть профіль, а потім свою заявку, в якій потрібно вказати, кого саме ви шукаєте. Співробітники програми зв'яжуться з вами, як тільки пошуки увінчаються успіхом.
5
На всіх вищевказаних сайтах (крім Poisk.vid.ru) ви можете розвивати свої профілі, додавати фотографії, а також відео та аудіозаписи. З їх допомогою ви можете не тільки знайти однокурсників, але і обзавестися новими знайомими, створити групи за інтересами, а також знайомитися з останніми мультимедіа-новинками.