Як відправити дитину до Англії.

Навчання за кордоном може стати для вашої дитини хорошим досвідом для отримання самостійності, а також поліпшить його знання іноземної мови. Зверніть увагу на Англію як країни перебування, оскільки вона відома своїм високим рівнем освітніх стандартів.
Інструкція
1
Оберіть програму навчання, яка підходить вашій дитині за віком і знання мови. Для дітей, які ще не дійшли до рівня Upper-intermediate або Advanced згідно з програмами стандартних підручників англійської мови, бажано спочатку підібрати мовні курси, які допоможуть досягти потрібного рівня підготовки. Такі курси можуть бути як короткостроковими - розрахованими на кілька тижнів, так і річними. Якщо ви не впевнені в рівні знань вашої дитини, запишіть його на здачу міжнародного іспиту з англійської мови, наприклад, на проходження TOEFL. Цей іспит можна здати в одному центрів, акредитованих Американською радою викладачів російської мови і літератури (АСПРЯЛ, ACTR). Наприклад, у Москві іспит приймають в Американському центрі за освітою і тестування за адресою Ленінградський проспект, будинок 2. До того ж такий тест доведеться здавати в обов'язковому порядку при вступі в англійську школу.
2
Зверніться в агентство, що займається відправкою дітей для навчання за кордон. Для програм мовних курсів підійде міжнародна компанія EF, офіси якої розміщені в багатьох містах Росії. У випадку, якщо ви хочете записати дитину в англійську середню школу, продуктивніше буде зв'язатися з самим навчальним закладом, який зможе повідомити вам вимоги до вступу. Напишіть їм електронного листа на адресу, даний на їх сайті. Природно, його текст повинен бути складений англійською мовою. Якщо це представляє для вас труднощі, зверніться до послуг перекладача.
3
Дізнайтеся, які умови проживання будуть у дитини. Якщо ви записали його на мовні курси, вам може бути наданий вибір - заселення в гуртожиток з іншими іноземними школярами або ж проживання в приймаючій англійській сім'ї. Останній варіант можна вважати навіть більш кращим через те, що дитина отримає хорошу можливість ознайомитися з культурою країни зсередини. При навчанні в школах зі статусом інтернату всі учні проживають у гуртожитках при школі, їдучи додому на канікули.
4
Підрахуйте, в яку суму вам обійдеться вся програма перебування дитини. Враховуйте не тільки вартість навчання, яка може бути вельми висока, а й оплату проживання і повсякденних витрат, а також перельотів додому на канікули. Приблизна вартість освіти буде залежати від рівня школи та віку дитини. Для дітей 5-11 років вартість навчання коливається між 2500 і 4000 фунтів на рік, причому в школах-інтернатах в цю вартість входить проживання та харчування. Для старших класів оплата зростає і в кращих школах доходить до 7000 фунтів.
5
Займіться оформленням документів на виїзд дитини. Для проходження мовних курсів буде достатньо короткострокової візи, а для навчання в школі потрібно буде оформляти вже довгострокову. Врахуйте, що згода на виїзд дитини до Англії повинні давати обоє батьків, навіть якщо вони в розлученні.