Як відключити автоматичне підключення.

У процесі користування комп'ютером періодично з'являються повідомлення або оповіщення у вигляді спливаючих вікон зі стандартним текстом. Темою цих повідомлень можуть бути різні події, від нових повідомлень до появи на вашому комп'ютері вірусної програми.
Інструкція
1
Для того щоб відключити ці повідомлення, наприклад про те, що на вашому робочому столі присутні невикористовувані ярлики, переконайтеся для початку, що всі ярлики дійсно необхідні. Потім натисніть правою кнопкою від вашої миші по робочому столу і в спадаючому меню виберіть розділ «Властивості». Перейшовши на вкладку «Робочий стіл», клікніть по параграфу «Налаштування робочого столу». Пошукайте серед пропонованих пунктів про виконання очищення робочого столу кожні 2 місяці (60 днів). Зніміть позначку біля цього пункту і натисніть на «ОК».
2
При бажанні відключити автоматичні повідомлення від Центру по забезпеченню безпеки перевірте тип операційної системи. Якщо на вашому комп'ютері встановлена ОС Windows XP і вище, використовуйте можливості розділу «Панель управління». Натисніть на головне меню «Пуск» і перейдіть через «Панель управління» в підрозділ «Центр забезпечення безпеки» або «Брандмауер» для Windows 7. У вікні, натисніть на параграф «Змінити спосіб оповіщень» і поставте позначку біля того способу оповіщення, який потрібно для ваших цілей. Якщо у вас встановлена ОС Windows 7, натисніть у вкладці «Брандмауера» розділ «Зміна параметрів повідомлення» і зніміть позначку для кожного виду мережі навпроти пункту «Повідомляти».
3
Коли вам необхідно відключити автоматичні оповіщення системи Microsoft Outlook про те, що прийшло нове повідомлення, наприклад, в процесі проведення презентації, змініть параметри сповіщень для папки «Вхідні». Для цього зайдіть в меню «Сервис» і натисніть на пункт «Параметри», де виберіть вкладку «Настройки». Перейдіть по активній кнопці «Параметри пошти» і «Додаткові параметри» до списку груп. Відшукайте параграф «При отриманні повідомлення» і приберіть позначку біля пункту «Відображати оповіщення».