Як відключити інтернет на Nokia.

Інтернет для власників мобільних телефонів став справжнім помічником, коли необхідно терміново написати лист другові, або розважитися в довгій поїздці. Однак часом виникає діаметрально протилежна ситуація, коли інтернет зовсім не потрібен і потрібно його відключити.
Інструкція
1
Щоб відключити інтернет на мобільному телефоні фірми Nokia, найкращим варіантом є видалення всіх точок доступу. В цьому випадку все ще можна виходити в інтернет за допомогою Bluetooth і підключення до комп'ютера, однак на самому апараті інтернету не буде. Для відключення інтернет-зв'язку знайдіть в меню телефону розділ «Пункти призначення», в якому ви побачите наступний список - Internet, WAP, MMS, GPRS та інше з зазначенням імені вашого оператора. Видаліть такі настройки, як Internet і WAP, і відключіть тим самим інтернет.
2
Якщо видалити настройки не виходить, змініть дані в пунктах призначення - в полях точок доступу. Наприклад, напишіть іншу назву точки, або інший канал даних, або налаштування іншого оператора. Також видаліть з існуючих даних для однієї з точок доступу пару символів. В результаті точка стане некоректною та інтернет зникне.
3
При виникненні ситуації, коли Інтернетом не користуєшся, а програмне забезпечення на телефоні Nokia періодично здійснює вихід в інтернет для пошуку оновлень, необхідно змінити параметри підключення до інтернету. Для початку перевірте, відключено Чи саме підключення до інтернету. Зайдіть в розділ "Меню", знайдіть пункт «Параметри», потім «Зв'язок» і «Диспетчер підключень». Виберіть в списку пропонованих параграфів «Підключення» і натисніть на функцію «Роз'єднати».
4
Після цього підключення хоч і буде тимчасово відключено, але через час автоматично відновиться. Щоб уникнути цієї автоматики знайдіть на робочому екрані «спадаючі меню» і в розділі «Мобільні дані» активуйте функцію «Вимкнути». Потім виберіть у «Меню» вашого телефону пункт «Параметри» і перейдіть до параграфу «Режими». Коли на екрані з'явиться список режимів для Nokia, натисніть на «Автономний», відключивши тим самим інтернет-зв'язок.