Як оживити ноутбук.

У разі виникнення неполадок у роботі мобільного комп'ютера слід провести його діагностику. Пам'ятайте про те, що лише правильне виявлення проблеми допоможе вам відновити працездатність комп'ютера.
Вам знадобиться
  • - завантажувальний диск Windows;
  • - набір викруток.
Інструкція
1
Почніть з перевірки стану операційної системи. Якщо ваш ноутбук включається коректно, але зависає під час запуску Windows, значить причина неполадок таїться саме в ОС. Використовуйте функцію «Відновлення системи».
2
Якщо даний метод не допоміг вирішити проблему з запуском Windows, заново встановіть операційну систему на мобільний комп'ютер. Для цього використовуйте оригінальний завантажувальний диск.
3
У тій ситуації, коли причиною неполадок не є операційна система, спробуйте скинути параметри материнської плати. Увімкніть мобільний комп'ютер і вивчіть опис функціональних клавіш. Відкрийте меню BIOS, натиснувши потрібну кнопку.
4
В стартовому вікні виділіть поле Use BIOS Default і натисніть клавішу Enter. Після запуску вікна з попередженням виберіть пункт Ok і знову натисніть Enter.
5
При постійних перезагрузках мобільного комп'ютера перевірте стан акумуляторної батареї та системи охолодження ноутбука. Відключіть кабель живлення від комп'ютера.
6
Вийміть акумулятор і знову підключіть адаптер мережі 220 Вольт. Увімкніть ноутбук і перевірте якість його роботи.
7
Основна ознака перегріву мобільного комп'ютера - періодичні мимовільні перезавантаження пристрою. Відключіть живлення від ноутбука. Зніміть нижню частину корпусу. Для цього потрібно викрутити декілька гвинтів.
8
Пропилососьте внутрішні елементи комп'ютера. Змочіть ватні палички слабкому спиртовому розчині. Очистіть лопаті вентиляторів від забруднень. Переконайтеся в тому, що на материнській платі ноутбука відсутні роздулися конденсатори.
9
Зберіть корпус ноутбука. Увімкніть пристрій і переконайтеся в його працездатності. Решта неполадки мобільних комп'ютерів, як правило, пов'язані з псуванням певних пристроїв. Виправити подібні помилки самостійно досить складно.