Як відзначити День міста.

І великі обласні центри, і невеликі містечка намагаються на День міста надати глядачеві все найкраще. Влаштовуються концерти, виставки, покази мод, змагання. Жителям і гостям міста буде, чим зайнятися в це свято.
Інструкція
1
Вивчіть святкову програму Дня міста. Зазвичай заходи проходять відразу на декількох найбільших площах. Вам не доведеться гадати, чи покажуть щось цікаве, або годинами чекати виходу улюбленого виконавця - ви зможете прийти саме на той захід, який вас цікавить.
2
Святкування починається зазвичай з одинадцяти-дванадцяти годин. У першій половині дня вирушайте подивитися різні театралізовані вистави. Можуть виступати як професійні жонглери, акробати та ілюзіоністи, так і учні коледжів або відвідувачі гуртків, які, втім, часом не поступаються професіоналам. Своє вміння покажуть різні естрадні та народні колективи.
3
Зазвичай на День міста надана велика програма для дітей. Якщо у вас є дитина, ви можете відправитися з ним на одну з площ, де аніматори, переодягнені в героїв мультфільмів, проводитимуть різні конкурси і співати пісні з дітьми.
4
Ще одне з цікавих заходів, традиційно влаштовуються на День міста - це ярмарок майстрів. За довгими рядами прилавків мирно сусідять як народні умільці, що плетуть з лози і роблять посуд з глини, так і майстри, які віддають перевагу сучасні види хенд-мейд: ліплення з пластики, квілінг, скрапбукінг. Найчастіше на ярмарках проводяться майстер-класи, на яких усі бажаючі можуть навчитися робити мило і плести браслети.
5
Ближче до вечора народні колективи поступаються місцем популярним артистам. Якщо хочете побачити знаменитість ближче, приходьте на майданчик заздалегідь. Однак якщо ви не бажаєте бути оточеним з усіх боків фанатами, краще стати подалі - ви зможете потанцювати в своє задоволення і не ризикуєте бути розчавленими натовпом.
6
Відмінним завершенням Дня міста стане святковий феєрверк. Закинувши голову, ви зможете насолоджуватися дивовижним видовищем разом з іншими жителями вашого міста-іменинника.
Користувачі соціальної мережі «ВКонтакте» мають можливість відзначати на розміщених фотографіях своїх друзів і широко користуються нею. І якщо ви побажали відзначити на фото всіх відразу, це цілком можливо, навіть якщо друзів у вас дуже і дуже багато.
Вам знадобиться
  • - реєстрація на сайті «ВКонтакте»;
  • - спеціальна програма, встановлена на комп'ютері.
Інструкція
1
Увійдіть у свій аккаунт у соціальній мережі «ВКонтакте». Якщо на сторінці в меню зліва («Моя сторінка», «Мої друзі» та інше) ще немає розділу «Мої фотографії», зайдіть в «Налаштування» і поставте галочку біля «Мої фотографії», і розділ з'явиться. Натисніть на нього.
2
Оберіть на комп'ютері фотографію, яку будете завантажувати на сайт. При необхідності відредагуйте - змініть розмір або колір, обріжте, додайте ефекти. Якщо у вас немає фотоальбомів, натисніть на рядок «Створити новий альбом», дайте йому назву, введіть опис і поставте йому доступність.
3
Після цього з'явиться пунктирна рамка. Натисніть на кнопку «Виберіть файл». Завантажте раніше обрану фотографію. Клікніть на «Перейти до альбому».
4
Якщо фотоальбом вже є, відкрийте його і виберіть у широкій синьої рядку «Додати нові фотографії». Виберіть зображення і дочекайтеся завантаження. Потім натисніть «Перейти до альбому».
5
Якщо у вас не дуже багато друзів, для того щоб відзначити їх, скористайтеся стандартним методом. Відкрийте фотографію, клікнувши на неї лівою кнопкою миші. Під рядком «Відправник» ви побачите кнопку «Відзначити людини». Виберіть область фотографії, на якій виділіть обличчя друзів. З'явиться віконце зі списком. Вибирайте і додавайте друзів зі списку, поки вони все не будуть відзначені.
6
Якщо друзів у вас багато, скористайтеся програмою Vkbot. Скачайте її з інтернету, запустіть, введіть свій e-mail і пароль від аккаунта. Коли програма запуститься, відкрийте розділ «Медіа», потім виберіть «Відмітки». У цьому підпункті виберіть «Відзначити друзів на фото».
7
Вставте посилання на фотографію у форматі vk.com/photoXXX_YYY. Натисніть «Поїхали». Відкриється інше вікно, в якому ви можете додати налаштування відміток - стать, вік та інше. Потім знову натисніть «Поїхали». Коли з'явиться віконце «Видалити лог?», Натисніть «Так».
8
Якщо з'явиться капча (примушення букви і цифри - захисний код), введіть зображені символи в спеціальне поле «Код з картинки», натисніть «Ок». Дочекайтеся, поки всі друзі будуть відзначені.
9
Перейдіть на сторінку з вашою фотографією і обновіть сторінку. Для цього натисніть F5 у верхньому ряду клавіш на клавіатурі. Під описом фотографії ви побачите, що всі друзі були відзначені на фото.
Зверніть увагу
Коли ви відзначите одного на фото, на його сторінці з'явиться посилання на цю фотографію. Якщо фото не сподобається вашому другу, він зможе прибрати зроблену вами позначку.