Як швидко прогріти двигун.

Взимку автомобілістам доводиться нелегко, особливо коли стоять сильні морози. Перед кожною поїздкою виникає необхідність прогрівати замерзлий двигун. В умовах браку часу потрібно зробити це якомога швидше.
Інструкція
1
Сядьте в машину і запустіть двигун. Холодний двигун потрібно запускати тільки на малих обертах. В автомобілях, в яких встановлена карбюраторна система подачі палива, слід збільшити подачу пального, потягнувши на себе ручку «підсосу».
2
Включіть в салоні грубку (при цьому пам'ятайте, що на це також витрачається бензин). Перемкніть її в режим внутрішньої циркуляції на середніх оборотах. Обов'язково переконайтеся, що всі стекла підняті, і машина встановлена на ручному гальмі. Вийдіть на пару хвилин з автомобіля і перевірте його на наявність патьоків, очистіть скла від пилу і полою, а також переконайтеся в повній справності коліс.
3
Поверніться в салон автомобіля, перевіривши його стан, і подивіться на датчик температури двигуна: при середніх зимових температурах двигун за 2-4 хвилини зазвичай розігрівається до 60 градусів за Цельсієм. Переконайтеся, що включений забір повітря. При швидкому розігріві салону може статися деформація стекол внаслідок відчутної різниці температур в салоні і на вулиці. Дочекайтеся обов'язково, щоб температура двигуна досягла 60-70 градусів за Цельсієм, інакше на підвищених оборотах, при невеликій подачі газу мотор буде «захлинається».
4
Виконайте перевірку тиску в шинах безпосередньо перед початком руху в зимовий час. Різниця нічних і денних температур іноді призводить до того, що з коліс трохи спускається повітря через постійне розширення і стиснення. Обов'язково переконайтеся, що гальмівна система працює належним чином, як тільки почнете рух.
Корисна порада
Намагайтеся не допускати, щоб в салоні вашого автомобіля почалося термічне напругу повітря. В першу чергу дане явище негативно відіб'ється на стані стекол і в підсумку може привести до появи тріщин або навіть деформації всього скла.