Як на iPhone поставити програму. Як встановити програми на iphone.

IPhone - стільниковий телефон, з моменту появи першої моделі завоював серця споживачів. Крім унікального дизайну і високої функціоналу, він виділяється великою кількістю додатків, розроблених спеціально для нього.
Інструкція
1
Встановіть програму, використовуючи ваш персональний комп'ютер. Цей спосіб зручний, якщо додаток має великий розмір, а ви не хочете витрачати гроші за його скачування на телефон. Скачайте з офіційного сайту Apple програму Itunes і встановіть її на ваш комп'ютер.
2
Підключіть ваш IPhone до комп'ютера, переконайтеся, що синхронізація пройшла успішно. Відкрийте в Itunes розділ Itunes Store, зареєструйтесь і авторизуйтесь в ньому.
3
Виберіть зі списку платних і безкоштовних додатків потрібне вам, після чого просто скачайте його або ж оплатіть і скачайте. На панелі Itunes знайдіть меню «Пристрої» і виберіть у ньому ваш IPhone. Встановіть додаток на нього, після чого дочекайтеся завершення синхронізації.
4
Якщо ваш телефон був розлочили, т.е пройшов процедуру jailbreak, ви можете встановлювати програми з неофіційних джерел. Категорично не рекомендується робити jailbreak самостійно, так як ви можете пошкодити пристрій. Скачайте Itunes з офіційного сайту Apple, після чого зареєструйтеся й авторизуйтесь в ній.
5
Підключіть ваш IPhone до комп'ютера, переконайтеся, що синхронізація пройшла успішно. Скачайте через Itunes будь-яку безкоштовну гру, а також файловий менеджер iFunBox. Завантажте MobileInstallation саме під ту версію прошивки, яка встановлена на вашому телефоні.
6
За допомогою файлового менеджера відкрийте папку/System/Library/PrivateFrameworks/MobileInstallation.framework і перейменуйте файл "MobileInstallation" в "MobileInstallation.bak". Після цього перенесіть туди скачаний файл MobileInstallation і встановіть для нього права 755.
7
Перезавантажте IPhone. Після цього ви зможете встановлювати програми, викачані з неофіційних сайтів, точно так само, як з офіційних.