Як два комп'ютери об'єднати в один. Як об'єднати два комп'ютери в один.

Іноді користувачі персональних комп'ютерів зіштовхуються з проблемою об'єднання двох машин, причому потрібно враховувати можливість використовувати інтернету. Найчастіше це потрібно при створенні локальної мережі для спільного проведення часу за комп'ютерними іграми.
Вам знадобиться
  • - два комп'ютери (комп'ютер + ноутбук або 2 ноутбука);
  • - додаткова мережева плата;
  • - wi-fi-роутер;
  • - з'єднувальні кабелі.
Інструкція
1
Для звичайного з'єднання двох комп'ютерів між собою досить провести Ethernet-кабель від однієї машини до іншої. Цей кабель можна купити у спеціалізованому режимі або зробити його самому (при наявності відповідного інструменту). Але в цьому випадку підключити інтернет до обох комп'ютерів не вийде.
2
Серед доступних варіантів можна використовувати підключення додаткової мережевої карти або окремого пристрою - роутера. Перший спосіб набагато економічніше другого, але більш трудомісткий. Після приєднання потрібного кабелю до обох машинам, зробіть настроювання підключення.
3
На комп'ютері з двома мережевими картами необхідно налаштувати саме ту карту, яка відповідає за локальну мережу. Викликати налаштування цієї плати потрібно через контекстне меню пристрою в «Панелі управління». Виберіть пункт «Властивості» і на вкладці «Загальні» встановіть наступні параметри: IP-адреса - 192.168.0.1, маска підмережі - за умовчанням, основний шлюз - 192.168.0.1.
4
На другому комп'ютері потрібно виставити такі ж налаштування, але в рядку IP-адреса потрібно замінити поточне значення на 192.168.1.2. Після цього необхідно кожну машину в цій мережі перезавантажити.
5
При з'єднанні за схемами «комп'ютер + ноутбук» або «ноутбук + ноутбук» є сенс поглянути у бік покупки роутера. Більшість мобільних пристроїв на поточний момент випускаються з вбудованим wi-fi-адаптером. Якщо купити цей же wi-fi-адаптер для комп'ютера, тоді можна з цієї схеми виключити Ethernet-кабель.
6
Тепер потрібно налаштувати сам роутер. Вхід в меню пристрою здійснюється за допомогою введення IP-адреси в адресний рядок браузера. Потрібно змінити налаштування WAN, вказавши потрібний варіант. Дані про тип вашого з'єднання потрібно дізнатися у інтернет-провайдера. Залишилося програмно перезавантажити роутер і насолоджуватися встановленим з'єднанням.
Для об'єднання двох різних жорстких дисків в єдине ціле необхідно використовувати RAID-масив. Види даних з'єднання сильно відрізняються один від одного. Вибір відповідного масиву залежить від мети його створення.
Вам знадобиться
  • RAID-контролер.
Інструкція
1
Для початку вивчіть технічні характеристики материнської плати, використовуваної у вашому комп'ютері. Уважно прочитайте інструкцію. Всю необхідну інформацію ви також можете отримати на сайті виробника цього пристрою або вашого комп'ютера.
2
Придбайте RAID-контролер, якщо ви переконалися в тому, що системна плата не підтримує можливість створення масиву без додаткового пристрою. Підключіть його до комп'ютера. Виберіть вид RAID-масиву. Від цього будуть повністю залежати ваші подальші дії.
3
При наявності всього двох жорстких дисків існує можливість створити такі типи масивів: RAID 0 і RAID 1. У першому випадку ви отримаєте один загальний тому, розмір якого буде складатися з параметрів обох вінчестерів. Використовуйте цей тип для створення великого локального диска.
4
Для запобігання втрати важливої інформації створіть масив типу RAID 1. У такому випадку загальний обсяг об'єднаного диска буде дорівнює розміру меншого вінчестера. Якщо один з вінчестерів вийде з ладу, вся необхідна інформація збережеться на другому жорсткому диску.
5
Підключіть вінчестери до встановленого RAID-контролеру чи материнської плати комп'ютера. Увімкніть ПК і натисніть клавішу Del для входу в BIOS. Виберіть вкладку Boot Device. Знайдіть пункт Disk Mode і активуйте параметр RAID. Натисніть клавішу F10 і збережіть налаштування.
6
Перезавантажте комп'ютер. Дочекайтесь появи меню налаштувань синхронної роботи вінчестерів. Вкажіть вид створюваного RAID-масиву. Виберіть жорсткі диски, які будуть включені в масив. При налаштуванні RAID 0 визначте основний вінчестер.
7
Збережіть зміни параметрів жорстких дисків. Знову перезавантажте комп'ютер. Приступите до установки нової операційної системи.