Як носити шапку-носок. Як зав'язати шарф на голові.

Прийнято вважати, що шапка- носок є предметом виключно чоловічого туалету. Однак мода на унісекс допомогла шапкам-носкам міцно закріпитися і на жіночих головах. Вкрай актуальні головні убори подібного крою у молоді, проте жінки за тридцять теж можуть собі їх дозволити. Це додасть в образ крапельку грайливості і моложавості. Носити шапку- носок можна як завгодно, хоча кілька рекомендацій для тих, хто хоче виглядати в ній добре, все ж є.
Інструкція
1
Шапка- носок прекрасно виглядає з одягом в стилі casual. Тому її краще поєднувати з укороченими куртками і джинсами. Крім цього, подібні головні убори можна носити зі спортивним одягом. Трохи пустощів в'язана шапка- носок додасть широкому пальто або дублянці.
2
Зовсім не обов'язково поєднувати шапку- носок з іншими елементами вашого гардеробу. Вона може стати яскравим акцентом в одязі, якщо вибрати насичений відтінок, або підкреслити вашу індивідуальність в поєднанні в рукавичками, шарфом і навіть панчохами.
3
Зазвичай шапку- носок носять, трохи приспустивши на потилиці. Якщо ви хочете виглядати задерикувато, то можна надіти її трохи набік. Деяким більше подобається натягувати головний убір до самих брів. Крім цього, можна поставити шапку сторчма, щоб вона нагадувала колпачок.Помімо цього, більшість жінок вважають за краще носити шапку- носок з розпущеним волоссям.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=mx0GZGlsSSU
В холодну зимову пору, подобається нам це чи ні, доводиться носити різні шапки, щоб захищати нашу голову від переохолодження. Тому в наших же інтересах навчитися надягати шапку так, щоб це виглядало стильно, цікаво і при цьому зігрівало нас.
Інструкція
1
Найпоширеніший вид шапки - в'язана. Щоб ваш образ залишався жіночним і гармонійним, варто частину волосся спереду випустити назовні. Їх можна завити або залишити прямими, але в будь-якому випадку це буде виглядати ефектно.
2
Якщо ваша стрижка ближче до каре, то в'язана шапка, притиснувши волосся до шиї, може створити не найсимпатичніший образ. Тому збризніть кілька пасом спреєм для укладки і трохи збийте їх. Тим самим, ви додасте обсяг волоссю, що буде вдало обігравати вашу шапочку.
3
Не варто натягувати в'язану шапку сильно на брови, так як від частої носки вони можуть дещо зіпсувати форму брів. Завжди залишайте невеликий просвіт на лобі, щоб шапка не виглядала, як каска.
4
Не вибирайте шапки з дуже вузькою гумкою, адже після неї може залишитися некрасивий слід на лобі. Також може розболітися голова, так як за рахунок затискання голови гумкою призупиняється приплив крові.
5
Якщо ви одягаєте шапку -носок, то її основа повинна знаходитися там, де починається лінія волосся. Не варто її дуже довго поправляти, адже молодіжний стиль припускає швидке надягання речі, не дивляться в дзеркало. Так і вам потрібно, швидко і легким рухом надіти і відправитися на вулицю.
6
Модні шапки-вушанки особливо йдуть власникам довгого волосся, у тому числі і чоловікам. Якщо шапка грубої фактури та землянистий відтінків, то дівчина може красиво обіграти її довгими кучерявими волоссям або заплести слабкі косічкі.Веревочкі у шапок-ушакон НЕ зав'язуються, вони скоріше бовтаються як аксесуар, тому необхідно запастися теплим шарфом.
7
Якщо ви хочете захистити виключно тільки вуха, то можете замість шапки надіти в'язану пов'язку. Найкраще вона поєднується з короткими стрижками, але якщо ваше волосся падають з плечей, то варто заплести дві легкі коси, трохи підкрутивши їх кінчики.