Як відкрити категорію у водійських правах. онлайн квитки пдд категорії е причіп 2012 року.

Нова категорія в водійських правах дозволить вам керувати транспортними засобами іншої типу. Для того щоб відкрити категорію, необхідно в більшості випадків пройти навчання в автошколі, скласти практичний і теоретичний іспити, оплатити всі збори і мита.
Вам знадобиться
 • - паспорт;
 • - водійське посвідчення;
 • - водійська картка;
 • - дві фотографії;
 • - квитанції про оплату мита та збору;
 • - документ про проходження навчання в автошколі.
Інструкція
1
Перш ніж звернутися до навчального закладу, подумайте, чи досягли ви того віку, в якому можна отримати певну категорію. Якщо права з категорією А можна отримати вже в 16 років, то отримання прав на легковий або вантажний автомобіль (категорії В і С) можливе лише в 18 років. Автобусом, трамваєм, тролейбусом можна управляти лише з 20 років. Категорію Е (керування транспортними засобами з причепами та напівпричепами) можна отримати лише за наявності категорій В, С або Д в правах більше року.
2
Зверніться в автошколу, оплатіть курс навчання та відвідаєте всі лекції і практичні заняття. Зверніть увагу, на категорію А і В не обов'язково проходити курс навчання, ви можете підготуватися до іспитів самостійно.
3
Знайдіть комплект екзаменаційних білетів до тієї категорії, яку ви хочете отримати. Його можна купити в книжковому магазині або знайти онлайн. Обов'язково перевірте актуальність квитків, вони щороку змінюються. Якщо зможете, вивчіть всі квитки напам'ять, щоб здати з першого разу не тільки внутрішній іспит автошколи, а й іспит в ГИБДД.
4
Зверніть увагу, що в деяких випадках теоретичного іспиту можна уникнути. Якщо ви здавали не більше трьох місяців тому іспит на іншу категорію, зверніться до свого відділення ГИБДД, щоб його результати вам зарахували. При цьому має значення та категорія, на яку ви здавали - уточніть у відділенні ГИБДД.
5
Здайте практичний іспит на водіння, спочатку в автошколі, потім в ГИБДД. При цьому необхідно без помилок виконати три вправи на автодромі, на вибір інструктора. Далі ви вирушите в місто і продемонструйте знання правил дорожнього руху та вміння адекватно водити автомобіль в постійно мінливих умовах.
6
Приготуйте документи для здачі іспитів і отримання посвідчення. Вам знадобиться паспорт, водійська картка, медична довідка, водійське посвідчення на право керування транспортним засобом, квитанція про оплату збору за здачу іспитів і мита, дві фотографії (якщо підрозділ ГИБДД їх вимагає). Отримайте нові права.
У самий невідповідний момент техніка, яка до цього працювала справно, може піднести її власникам неприємний сюрприз. Багато водіїв стикалися з такою проблемою, як труднощі з відкриттям дверей свого автомобіля. Причини того, що двері автомобіля (причому як водійська, так і пасажирська) не відкривається, можуть бути найрізноманітнішими.
Вам знадобиться
 • - ключі;
 • - батарейка;
 • - дві дерев'яні лінійки;
 • - дріт;
 • - викрутка.
Інструкція
1
Якщо на вашому автомобілі встановлена сигналізація, а двері повинні відкриватися при натисканні на кнопку брелока, але цього не відбувається - перевірте, чи справний брелок, не сіла Чи батарейка. Замініть батарейку і повторіть свої дії. Спробуйте відкрити двері автомобіля за допомогою ключа.
2
Постарайтеся відкрити водійські двері безпосередньо з салону автомобіля за допомогою ключа. Можливо, кнопка блокування двері заїла - спробуйте підняти її вручну.
3
Опустіть скло і посмикайте ручку відкривання дверей із зовнішнього боку. Найчастіше саме з зовнішньої сторони двері відкрити легше.
4
У випадку, якщо ви перебуваєте не в салоні автомобіля, візьміть дві дерев'яні лінійки або тонкі металеві пластинки. Просуньте їх зверху між дахом і гумкою двері в невелику щілину, таким чином, двері трохи отогнется.
5
Зігніть дріт, щоб на її кінці вийшла петелька. Просуньте дріт в салон автомобіля: в утворену щілину між дверима і дахом зачепите кнопку і дерните її на себе.
6
Розберіть і відігніть верхню частину дверей водія таким чином, щоб зрушити тягу - це дасть вам можливість відкрити двері.
7
Розберіть обшивку дверей водія. Як це правильно зробити, подивіться у відповідній інструкції до марки вашого автомобіля. Зніміть зовнішній молдинг двері (це спеціальна пластикова накладка, яка розташована безпосередньо між склом і залізом, а кріпиться вона на засувках). Звільнився місця буде цілком достатньо, для того щоб дістатися до самої тязі, а, отже, і відкрити двері.
8
При відсутності результату слід звернутися до кваліфікованих фахівців, які вам допоможуть у короткі терміни виявити причину несправності.