Як почати вчити англійську з дитиною. Як почати займатися англійською з дітьми.

Знання англійської мови допоможе людині спілкуватися майже в будь-якій точці земної кулі. Чи володієте ви ним досконало або знаєте всього кілька слів, можете починати знайомити свого малюка з англійським вже з півтора-двох років.
Вам знадобиться
  • - англійський алфавіт;
  • - кубики, картки з англійськими літерами;
  • - аудіозаписи, книги для дітей англійською мовою.
Інструкція
1
Почніть з того, що привітайте вранці малюка по-англійськи, поясніть, як це перекладається. Показуйте дитині предмети домашнього побуту (двері, кімната, чашка і пр.), Називайте їх по-англійськи і переводите свої слова. Маленькому учневі має бути цікаво, він не повинен втомлюватися, тому займайтеся з ним, граючи. Допоможуть навчанню кубики і картки з англійськими літерами, музичний плакат з алфавітом. Придбайте і читайте малюкові книги з невеликими віршами англійською мовою і перекладом. Словник з яскравими картинками також дуже сподобається крихітці і не дасть згаснути інтересу.
2
Важливо, щоб процес навчання був безперервним. Якщо ви будете займатися тільки по певних днях, результату не буде. Вчіть мову потроху кожен день: кілька хвилин потратьте, щоб згадати з малюком те, що вже знаєте, а потім додайте до цього новий матеріал. Під час прогулянки по кілька разів повторюйте назви оточуючих вас предметів і явищ по-англійськи, підкріплюйте слова наочним матеріалом: ось дерево, собака, машина, будинок, сонце і т.п. Так малюк зможе краще запам'ятати велику частину нових слів. Англійську граматику, часи і дієслова залиште в стороні. Спочатку поповнюйте словниковий запас, а вже потім будете вчитися будувати найпростіші фрази.
3
Звільніть разом з дитиною аудіозаписи англійською мовою, мультфільми. У маленьких дітей дуже добре розвинене слухове сприйняття. Прослуховуючи диск із записами носіїв мови, малюки запам'ятовують точне вимова слів, що надалі дозволить їм уникнути фонетичних помилок. Розучуйте маленькі чотиривірші англійською, пісеньки. Діти добре і надовго запам'ятовують ритмічні строфи, а оплески і схвалення дорослих будуть відмінним стимулом до подальшого навчання іноземної мови.