Як відповісти на інтернет-смс.

Повідомлення, отримане на телефон з інтернету, також вимагає відповіді, як і звичайне. При цьому важливо, щоб відправник інтернет-смс вказав свої вихідні дані. Якщо ця умова виконана, ви спокійно можете відповісти на таке повідомлення за допомогою свого телефону чи інтернету.
Вам знадобиться
  • - смс, прислане з інтернету;
  • - телефон абонента, вказаний в повідомленні;
  • - мобільний телефон;
  • - комп'ютер з виходом в інтернет.
Інструкція
1
Відкрийте на своєму телефоні папку з вхідними повідомленнями. Знайдіть у списку смс, прислане через інтернет. Виділіть це повідомлення, втупивши на ньому курсор, але не відкривайте його. Використовуйте клавішу «Функції».
2
Виберіть в «Функція» задачу «Викликати відправника». Вам буде представлений список номерів (наприклад, якщо інтернет-смс прислано з сайту мобільного оператора МТС, з'явиться код +1230). Будь-які цифри, вказані в повідомленні, будуть представлені в цьому переліку. Виберіть з них необхідний номер телефону.
3
Використовуйте кнопку «Виклик», щоб телефон почав набір номера відправника повідомлення. Якщо хочете поговорити з ним особисто, дочекайтеся відповіді. В іншому випадку, відразу перервіть вихідний дзвінок. Необхідний номер телефону буде скопійований в папку «Вихідні».
4
Відкрийте папку з вихідними викликами, щойно набраний номер буде висвітлюватися першим. Увійдіть в меню «Функції», виберіть команду «Надіслати повід»/»Відправити повідомлення» (в залежності від фірми-виробника дана функція має різні назви).
5
У віконці введіть повідомлення звичайним способом. Натисніть клавішу відправити, перевірте правильність телефонного номера. Підтвердіть відправку повідомлення для відповіді на інтернет-смс.
6
Увійдіть на сайт своєї мобільної компанії або якості вибраної сервер для відправки інтернет-смс. В графі «Одержувач» наберіть вказаний в повідомленні номер телефону. Напишіть в спеціальному полі текст, поставте підпис і виберіть команду «Відправити».
Зверніть увагу
В повідомленні, що прийшов до вас на телефон через інтернет, номер абонента повинен бути вказаний в лапках. Тоді телефон з легкістю ідентифікує його. В іншому випадку, скористайтеся ручкою і папером, щоб переписати номер.