Як надіти на кермо оплетку. обплетення на кермо зручно.

Обшивка на кермі дозволяє краще керувати автомобілем, руки не ковзають і не мерзнуть взимку. Крім того, оригінальна обплетення зробить салон більш індивідуальним і стильним, буде поєднуватися з чохлами сидінь і оббивкою салону.
Вам знадобиться
  • - оплетка;
  • - дві плоскі викрутки;
  • - гаряча вода;
  • - джерело пари або тепла;
  • - скотч;
  • - рулетка;
  • - помічник.
Інструкція
1
Підбирайте оплетку не тільки за ціною і матеріалу, але і за розміром. Щоб дізнатися розмір, за допомогою рулетки визначте діаметр керма (по зовнішній стороні). Додатково можете подивитися в документах на машину. Діаметр 34-39 відповідає розміру S (спортивне кермо), 37-39 см - розмір М (іномарки), 39-41 см - розмір L (класика або Волга), 42 см - розмір XL (Газель).
2
Переконавшись у тому, що обплетення відповідає діаметру керма, спробуйте надіти її на кермо. Прикладіть накладку на кермо, щоб точно визначити її розташування. Зверніть увагу на наявність важелів або кнопок - постарайтеся не закрити їх опліткою.
3
Почніть зверху, натягніть верхню частину і продовжуйте рухатися вниз, послідовно «одягаючи» кермо. Найзручніше при цьому використовувати послуги помічника, оскільки одночасно тримати і натягувати досить складно.
4
Якщо помічника у вас немає, скористайтеся скотчем. Натягнувши верхню частину обплетення, зафіксуйте її скотчем (щоб скотч не залишив слідів, закрийте шкіру поліетиленовою плівкою або тканиною). Потім продовжуйте надягати оплетку на нижню частину керма.
5
Використовуйте для натягування дві плоскі викрутки. Спочатку надіньте оплетку на верхню частину керма, підтягуйте нижню частину, піддягаючи обидві сторони. Далі приберіть одну з викруток і відразу притисніть це місце рукою. Піддягайте задню частину обплетення викруткою і направляйте її на кермо.
6
Для того щоб полегшити процес надягання обплетення, попередньо вимочіть її в гарячій воді, нагрійте гарячою парою або потримайте у джерела тепла. Шкіра стане більш еластичною і буде легко розтягуватися, надіти оплетку буде набагато легше.
7
Трохи розтягнути оплетку можна, вставивши в неї розпірки на ніч. Візьміть рейки відповідного розміру і натягніть на них оплетку. Вранці надіти її на кермо буде набагато легше. Після того як обплетення опиниться на кермі, зафіксуйте її за допомогою шнурівки на внутрішній стороні керма.
Чохол на руль - відмінний спосіб урізноманітнити зовнішній вигляд свого салону, а заодно забезпечити хороше зчеплення рук з кермом, тим самим покращивши комфорт водіння. Чохол можна купити його в магазині або зробити самостійно.
Інструкція
1
Вийміть контакти, провідні до керма, після чого акуратно зніміть його. У разі якщо на вашому кермі вже є чохол, зніміть його. Акуратно протріть кермо, потім в декілька шарів оберніть кермо харчовою плівкою. Обмотуйте до тих пір, поки вона не перестане бути прозорою. Після цього пригладьте її, щоб позбутися від більшої кількості складок і обклейте скотчем по всій поверхні. Проведіть лінію канцелярським ножем по внутрішній поверхні рульового колеса, прорізавши плівку і скотч. Акуратно зніміть.
2
Розпряміть знятий шар плівки і скотча. Для цього покладіть його на рівну поверхню і розкачайте його качалкою, як тісто. Необхідно випрямити його настільки, наскільки це можливо. Далі перенесіть вийшов трафарет на ватман і обведіть його. Виріжте ватман по контуру, після чого зробіть викрійку з матеріалу, яким ви плануєте обернути кермо. Відзначте по довгому краю кожної сторони по сантиметру і загорніть його. Пропрасуйте згини праскою, розігрітим до середньої температури. Слідкуйте за тим, щоб не спалити матеріал. Після цього виконайте дірки для тасьми. У них вставте металеві зміцнювач - це допоможе запобігти розриву матеріалу при натяжки. Далі зшийте вузькі краю таким чином, щоб матеріал утворював кільце. Накладіть його на кермо, при необхідності розпоріть шов і додайте матеріалу.
3
Одягніть чохол на кермо і щільно затягніть його, протягнувши тесемку через внутрішні отвори. Краще всього використовувати тасьми зі шкіри - вони досить міцні і добре виглядають. Щільно затягніть тесемку і перевірте відсутність складок на рульовому колесі. У разі якщо вони присутні, зніміть чохол і скоректуйте його. Як варіант, ви можете наклеїти на виворіт матеріалу шар поролону товщиною в один-півтора сантиметри. Окрасьте його в колір матеріалу за допомогою маркера - в цьому випадку, навіть якщо поролон буде видно, він не буде кидатися в очі.
4
Накладіть чохол на рульове колесо і ретельно затягніть його, використовуючи тесемку. Після цього встановіть кермо на місце.