Як відзначити Різдво весело.

Православні люди відзначають Різдво Христове 7 січня, а протестанти і католики - 25 грудня. Це свято має глибокий релігійний зміст і особливі традиції, яких необхідно дотримуватися в цей день. Але це ще не означає, що буде нудно. Навіть у Різдво можна повеселитися і цікаво провести час.
Інструкція
1
Напередодні свята налаштуйтеся на проведення гарного дня. Це запорука відмінного настрою. Обов'язково підготуйте подарунки. Різноманітність сувенірної продукції на полицях магазинів налаштує на позитивний лад і порадує гостей.
2
Не забудьте про розваги. Врахуйте вік всіх, хто запрошений на свято. Для дітей приготуйте веселі конкурси і невеликі номера для дорослих гостей. Спробуйте задіяти всіх запрошених, щоб ніхто не занудьгував.
3
Підберіть відповідну музику. Вона не дасть гостячать. У виборі композицій орієнтуйтеся на особисті переваги і вік гостей. Якщо у вас багато запрошених, постарайтеся чергувати різні стилі пісень.
4
Створіть святковий настрій за допомогою відповідного оформлення. Прикрасьте приміщення гірляндами, мішурою, сніжинками та різнобарвним дощиком, фігурками і зображеннями ангелів, встановіть ялинку. Використовуйте вінки, зірочки та фігурні свічки. Це відразу всіх налаштує на святкові веселощі. Дотримуйтеся особливої кольорової гами: традиційними різдвяними тонами вважаються золотий і червоний кольори. Зробіть прикраси своїми руками. Якщо у вас достатньо вільного часу, випустіть стінгазету або плакати і розвісьте їх на стінах квартири.
5
Зробіть різдвяний вечір незабутнім. У цьому вам допоможуть салюти, феєрверки, хлопавки, бенгальські вогні і конфетті. Запустіть у небо паперові ліхтарики, різнокольорові кулі. Всі гості будуть в захваті від такого феєричного видовища і заряджатимуться позитивом надовго.
6
Якщо набридло сидіти за столом, а всі конкурси вже закінчилися, вирушайте на вулицю. Там можна пограти в сніжки, зліпити снігову бабу, покататися на санках і просто попустувати, як у дитинстві. Рушайте веселою компанією на каток або на гірськолижний спуск. Не забувайте, що Різдво - це світле свято, який не можна затьмарювати сварками і нерозумінням. Це найкращий привід для того, щоб пробачити старі образи і від душі повеселитися з близькими людьми.