Як правильно вибрати шубу.

До покупки шуби слід підходити з усією серйозністю і грамотністю. Для цього вам знадобляться деякі знання. Спочатку слід визначитися з тим, що саме ви бажаєте придбати, потім вирішити, з якого хутра ви хочете вибрати шубу.

Цінність хутра можна дізнатися за густотою його покриву, м'якості, висоті, а також наявності блиску. Хутро класифікується за ступенем тяжкості:

  • важкий (хутро з каракулю, собаки, вовка, видри, бобра, песця, соболя),
  • середньої тяжкості (кролик, білка, норка, нутрія, ондатра),
  • легкий (ховрашок, хом'як, заєць).

Вага хутряних виробів відрізняється виробленням шкурки, тому, чим вона краща, тим менше її вес.Еслі ви знайшли підходящий хутро, тепер необхідно підібрати фасон вашої нової шуби. Як правило, фасон - це справа смаку, але якщо розраховуєте носити вашу шубу триваліший термін, то найкраще купити класику. Якщо ви стежите за модою, тоді краще пошукати модель майбутнього сезона.Вибірая шубу, слід перевірити стійкість хутра: погладьте його знизу вгору і зверху вниз, зверніть увагу на те, щоб ворс був еластичним, пружним, швидко повертався до вихідного виду, не випадав. Шуба, пошита з відмінно вичиненої шкурки, м'яка і ніспадающая.Стойкость фарбування ворсу можна перевірити за допомогою звичайної білої ганчірочки, проведеної по хутру. Якщо вона не мажеться, тоді ваша шуба не втратить первозданний колір під час дощу або снега.Подкладка на довгих виробах з хутра внизу, як правило, не пристрочена. Це ознака того, що виробник вироби нічого від вас не скривает.Неплохо також потримати шубу в руках - хутро повинне бути гладким і м'яким на дотик, але ніяк не шарудливим або гримлячим. Це перша ознака погано виробленого меха.Необходімо звернути увагу на маркування. Фірмові етикетки завжди інформують покупця про те, як саме слід доглядати за хутром шуби.Что краще - вибрати шубу з натурального відтінку хутра або фарбованого, вирішувати, звичайно, тільки вам. Шуби з фарбованого хутра вважаються хітом сезону, і виглядають досить ефектно і необично.Прі купівлі хутряного виробу варто враховувати, що серед шуб з натурального кольору хутра мається своя градація цінності. Наприклад, ціна норковій шубки з білої хутра набагато вище аналогічної шуби, але з коричневим хутром. До того ж, вартість за вироби модних фасонів або за особливий колір хутра значно вище.

Шуба з єнота - мрія багатьох жінок. Це хутро володіє всіма необхідними якостями: він теплий, красивий і дуже довговічний. Крім того, еновтовие шубки чудово піддаються фарбуванню і можуть володіти практично будь-яким кольором. Але як же вибрати шубу з єнота, щоб не купити дешеву підробку або неякісний товар? Вчимося робити вигідні покупки.
Вам знадобиться
  • уважність, пильність, спостережливість
Інструкція
1
Звичайно, набувати шубу необхідно тільки у великому магазині з хорошою репутацією. Сумнівні хутряні ательє, ринки та приватні виробники не дають ніякої гарантії на свою продукцію. Ви можете заощадити гроші, але отримати неякісний виріб або зовсім підробку. Саме тому завжди йдіть за шубою тільки в перевірений магазин, про якість товарів якого у вас є реальні відгуки та рекомендації. Адже шуба - покупка грунтовна, підійдіть до процесу придбання відповідально.
2
Зверніть увагу на те, як скріплені між собою шкурки хутра. Виріб повинен виглядати повністю однорідним і не розповзатися по швах. Проміжки між шкірками повинні бути помітні тільки за різницею окраса, ніяких швів або розповзання не допускається. Також подивіться на внутрішню сторону вироби. Як правило, на довгих шубах виробники не пришивають підкладкову тканину, оскільки вичинка шкурок проходить на дуже високому рівні. Якщо ви бачите підкладку, під яку не можна влізти і подивитися на внутрішню сторону шуби, краще виберіть що-небудь інше.
3
Подивіться на густоту ворсу. Хутро єнота зазвичай дуже густий і ворсистий з добре помітними остюками більш темного кольору. Якщо ви проводите по ньому рукою, він легко пружинить і не хрумтить. На дотик така шуба повинна бути гладкою, а на вигляд блискучої і однорідною. Будь-які дефекти в блиску або жорсткості зовнішніх остей хутра повинні вас насторожити.
Зверніть увагу
Вироби з хутра повинні виглядати живо і однорідно. Якщо шкурки погано підібрані за кольором або фасоном, це обов'язково буде кидатися в очі і зробить шубу неохайною. Завжди звертайте увагу на те, як грає хутро в виробі і який у нього малюнок. Тільки загальне враження може показати якість шуби і визначає її ціну.
Корисна порада
Шуба повинна вам подобається - це один з найголовніших критеріїв вибору. Якщо все ідеально, але ви відчуваєте себе не в своїй тарілці в цій шубці, краще не купувати її і пошукати що-небудь інше. Швидше за все, шубка вам просто не йде.