Як опалити балкон. опалення на балконі.

Балкон може стати не тільки декоративною частиною вашої квартири і місцем для відпочинку влітку. При належній організації теплоізоляції і опалення це приміщення можна активно використовувати і в зимову пору року.
Інструкція
1
Почніть з утеплення балкона. Для цього його слід цілком засклити, створивши над ним дах. Для кращого збереження тепла використовуйте при засклінні металопластикові вікна. Але також можна використовувати і дерев'яні конструкції.
2
Утепліть стіни балкона спеціальними панелями. Для цього можна використовувати пінопласт як найбільш дешевий матеріал для таких випадків. Також можливе застосування мінеральної вати або пінополіуретану, але їх слід укладати між стіною і додаткової панеллю з дерева або пластика. Такі панелі можна розміщувати і з зовнішньої, і з внутрішньої сторони балкона. Якщо залишаться які-небудь зазори або тріщини, закрийте їх за допомогою монтажної піни.
3
Вирішіть, як ви будете опалювати балкон, адже неможливо взимку підтримувати кімнатну температуру простим утепленням. Хорошим варіантом може стати тепла підлога. Для цього придбайте електричні панелі, за допомогою яких буде здійснюватися обігрів приміщення. Поверх них підлогу слід покрити термостійким лінолеумом, паркетом або ламінатом. Самі панелі слід під'єднати до єдиного джерела електроживлення. Також альтернативним варіантом може стати парове опалення. В цьому випадку на підлогу укладаються труби, вода в яких також нагрівається електрикою. Потім на підлогу укладаються спеціальні панелі для кращого розподілу тепла. І та, й інша система опалення підлоги досить ефективні.
4
Використовуйте обігрівачі для підтримки температури на балконі. Для цього калорифер повинен бути досить потужним, щоб опалювати всі приміщення. Але в цьому випадку ви ризикуєте понести великі витрати на електрику, ніж за наявності теплої підлоги. З іншого боку, на установку обігрівача не потрібні додаткові витрати, на відміну від теплої підлоги, укладати який повинні професіонали.