Як відключити мікрофон в скайпі.

Skype - програмне забезпечення, призначене для спілкування за допомогою інтернету. Навіть якщо у вас немає веб-камери, завжди є можливість придбати недорогий мікрофон і спілкуватися через нього. Спілкування тільки через мікрофон буде вигідніше, якщо у вас не безлімітний інтернет. В ситуації, коли ви хочете відключити мікрофон, щоб співрозмовник не чув, наприклад, зовнішній шум, достатньо змінити деякі настройки.
Інструкція
1
Наведіть курсор на панель, яка розташована внизу вікна, де відображається фото або відео вашого співрозмовника. Якщо в процесі бесіди ця панель зникла, поворухнете мишкою, щоб вона знову з'явилася. Серед елементів управління знайдіть значок мікрофона. Натисніть на нього, і він стане перекресленим. Висвітиться повідомлення «Мікрофон вимкнений». Співрозмовник не почує вас. Щоб продовжити розмову, знову клікніть по значку мікрофона, тим самим ви його включите. Якщо ви перервали сполучення з вимкненим мікрофоном, майте на увазі - при наступному додзвоні мікрофон включиться за замовчуванням.
2
Якщо вам потрібно повністю вимкнути мікрофон, виберіть в меню вкладку «Інструменти» (Tools), в розгорнутому списку виберіть пункт "Налаштування". Далі потрібно клікнути на параметр «Налаштування звуку» (Audio Settings). Верхня строчка називається «Мікрофон» (Microphone), під якою знаходиться регулятор гучності мікрофона. Пересуньте повзунок так, щоб встановити мінімальне значення гучності, тоді ви вимкніть мікрофон. Для цього приберіть позначку з пункту «Дозволити автоматичне налаштування мікрофону» (Automatically adjust microphone settings).
3
Також можна відключити мікрофон в системі. Натисніть «Пуск» - «Панель управління» - «Звук». У вікні налаштування звуку виберіть вкладку запис. Далі клікніть по значку з написом «Мікрофон», натисніть «Властивості». У новому вікні виберіть вкладку «Рівні». Поруч з повзунком настройки гучності буде значок із зображенням динаміка. Натисніть на нього, з'явиться маленький перекреслений гурток. Це значить, що мікрофон вимкнений на рівні операційної системи. Для збереження натисніть «OK».
4
Якщо ви виконали повне вимкнення мікрофона, слідуючи пунктам 2 і 3, це означає, що при вчиненні нових дзвінків вас не буде чутно.