Як носити церковне кільце.

Ювелірні вироби з ликами святих і словами молитви з'явилися дуже давно. Це кільця, персні, підвіски, браслети та інші прикраси. Вони служать оберегами віруючим людям. Їх роблять з дорогоцінних металів і з дешевих сплавів, щоб кожен бажаючий зміг придбати виріб, який йому потрібно.
Інструкція
1
Постійно носити на собі натільний хрест повинен обов'язково кожен християнин, до церковного кільцю це правило не стосується. Невеликі іконки і персні є додатковими оберегами, які можна освятити в церкві. Освітлені прикраси несуть в собі більше позитивної енергії.
2
Завдяки своїй формі, кільце є одним з найсильніших оберегів. Окружність є символом нескінченності і міцності, вона захищає від різних бід. Важливе значення має метал, з якого виготовлено кільце. Кожен матеріал має свої властивості та енергетику. Виберіть той метал, який вам більше підходить.
3
Кільце з срібла збереже вас під час подорожей, розвине інтуїцію. Різке почорніння цього металу свідчить про те, що оберіг відвів від вас біду. Срібло очищає енергетику людини, знищуючи весь негатив. Постарайтеся придбати кільце найвищої проби, адже чим чистіше метал, тим сильніше його якості.
4
Золото допоможе вам при вирішенні «земних» проблем. Кільце з цього металу здатне зробити життя цікавішим, притягти нові й радісні події. Золото зробить людину сильнішою, подарує відчуття свободи. Але будьте обережні, бо тривале носіння церковного кільця з цього металу може викликати у вас депресію, а характер стане черствим. Жовте золото збільшить добробут, червоне допоможе вам краще зрозуміти оточуючих людей.
5
Церковне кільце з міді допоможе вам завести нових приятелів і друзів, зустріти другу половинку. До того ж, цей метал робить стан людини незалежним від погодних умов. Мідь зробить вас більш спокійним, але після тривалого носіння такого кільця у вас може виникнути апатія.
6
Якщо, крім церковного кільця і натільного хреста, ви носите інші прикраси, метал цих виробів повинен бути таким же. Винятком є хрест, він повинен завжди бути закритим одягом, тому метал, з якого це прикраса зроблено, не так важливий.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=NhICszzy_Wo