Як обігріти магазин.

Люди, які вирішили стати власниками магазинів, повинні заздалегідь задуматися про облаштування торгової площі. Це включає в себе не тільки її обробку та закупівлю меблів, але й встановлення системи обігріву та кондиціонування.
Інструкція
1
Для обігріву торгових центрів, вбудованих або окремо магазинів можна використовувати водяне опалення. Джерелами тепла в цьому випадку служить місцева котельня або ТЕЦ. Гаряча вода надходить до приладів опалення за системою трубопроводів, опалювальними приладами є конвектори або радіатори.
2
Ви можете доповнити традиційну конструкцію обігріву системою теплої підлоги. Встановіть її в місцях відпочинку покупців, в холі, на ігрових майданчиках для дітей, всередині ступенів ганку, щоб вони не покривалися льодом.
3
Кондиционер системи «чиллер-фанкойл» можна використовувати для опалення магазину, для цього потрібен чиллер з функцією теплового насоса. Якщо цієї функції немає, підключіть гідравлічну систему кондиціонування до теплового пункту. В цьому випадку в жаркий період кондиціонер буде охолоджувати приміщення, а в холодний - обігрівати його.
4
Для обігріву великого магазину з високими стелями використовуйте повітряне опалення. В припливної установці центральної системи кондиціонування повітря нагрівається і поширюється по воздуховодам приміщення.
5
Щоб підсилити ефект, використовуйте разом з повітряним водяне опалення. Для обігріву знадобиться багато повітря, тому що його теплоємність низька. Щоб заощадити енергоресурси, застосуєте рециркуляцию. Встановіть повітряно-теплову завісу біля входу, яка не допустить проникнення в приміщення холодного повітря.
6
Використовуйте електричне опалення для обігріву невеликого магазину. Для цього можна вмонтувати в стіни електроконвектори. Тепловентилятори та масляні радіатори застосовуються в маленьких павільйонах і наметах. Зігріти великий магазин зможуть інфрачервоні обігрівачі.
7
Ви можете обігріти магазин електричним теплою підлогою. Для цього вам потрібно укласти спеціальний електрокабель. Такий теплий підлога зручніше, ніж водяний, але має один недолік - висока трата електроенергії.
Практично всі автомобілі сьогодні обладнані обігрівом заднього скла. Іноді трапляється, що цей обігрів перестає працювати. Щоб його привести в робочий стан, краще звернутися в автомайстерню до фахівців. Але можна провести ремонт і самостійно.
Інструкція
1
Визначте причину поломки обігріву. Огляньте ретельно всі жили обігрівача, розташовані на задньому склі - можливо, причина в обриві однієї або декількох з них. Обрив ниток зазвичай видно неозброєним оком. - Знайдіть місця обривів. - Візьміть струмопровідний клей з ремонтного комплекту електрообігрівача заднього скла і трафарет. - Нанесіть клей по трафарету на місце розриву нитки обогревателя.- Перевірте працездатність обігрівача.
2
Якщо ні ремкомплекта, візьміть клей DD6590 (у вигляді шприца з активатором) + 0,5 мл (у вигляді шприца з срібним компаундом), аплікатор дерев'яний, серветка, намочена в спирту. Це комплект DONE DEAL, призначений спеціально для ремонту ниток обігрівача заднього скла і його контактів. Клей формує на склі струмопровідний шар, з тим же електричним опором, що і у ниток обігрівача. Забезпечує досягнення стабільних результатів. Може використовуватися як в автомайстерень, так і самостійно. Упаковка DD6590 дозволяє використовувати його багато разів і відремонтувати до 20 см ниток обігріву.
3
Перевірте цілісність і чистоту контактів на роз'ємах електрообігрівача (можливо, вони окислені). Для цього зробіть вимір напруги живлення за допомогою авто тестера або вольтомметра прямо на контакті, приклеєному до скла: в разі, якщо напруга менше 11 В, зробіть зачистку контакту. Перевірте справність електропроводки (в разі, якщо не знайшли обривів ниток електрообігрівача на склі). Для цього скористайтеся вольтметром або автотестером: на тих проводах, які підводять струм до клем, напруга при включеному обігрівачі повинно бути не менше 11 В. Перевірте наявність і справність запобіжника. Якщо запобіжник згорів - замініть його справним. Зачистіть контакти в місці його встановлення перед тим, як ставити новий запобіжник.
Зверніть увагу
Якщо при самостійній перевірці системи електрообігрівача заднього скла не вдалося знайти причину поломки, краще показати автомобіль автоелектрика - можливо, це несправність проводки або вимикача.
Корисна порада
Якщо пошкоджений велику ділянку на одній нитки обігрівача, його можна полагодити, приклеївши (упаявши) в місце розриву мідну нитка з багатожильного дроти.