Як облаштувати маленьку дитячу. Як облаштувати маленьку квартиру.

Традиційно, під дитячу відводять саму маленьку кімнату в квартирі або будинку. Невеликий простір виглядає затишніше великого і таке приміщення значно легше обігріти. Навіть не маючи окремої кімнати під дитячу, виділіть куточок у вітальні або в своїй спальні, щоб дитина мала свою особисту територію.
Вам знадобиться
 • - оздоблювальні матеріали для ремонту;
 • - килимок;
 • - фіранки і жалюзі;
 • - меблі для дитячої.
Інструкція
1
Облаштування дитячої в маленькій кімнатці почніть з гарного ремонту приміщення. Матеріали для обробки підбирайте екологічно чисті, щоб у дитини не розвинулася алергія. Вимагайте сертифікати якості та відповідності нормам для застосування в дитячій.
2
Колір матеріалів повинен бути світлим соковитим і натуральним, без зайвої «кислотності». Добре підходять «фруктові» відтінки: лаймовий, персиковий, абрикосовий, колір ківі. Ягідні тони допоможуть розставити акценти, використовуйте журавлину, брусницю, чорницю, малину і суницю.
3
Килимок біля ліжка не повинен бути пухнастим, щоб його можна було легко чистити. Використовуйте легкі фіранки і жалюзі, щоб максимально використовувати сонячне світло і мати можливість затінити кімнату під час денного сну дитини.
4
Меблі вибирайте тільки дитячу, не посилається старі предмети інтер'єру в кімнату дитини. По-перше, «дорослі» речі досить габаритні і загромоздив і без того маленьке приміщення. По-друге, при виробництві меблів для дітей матеріали проходять особливо ретельну перевірку на екологічну чистоту і гіпоалергенність.
5
Якщо кімната для дитини дуже мала, зверніть увагу на модель дитячих меблів, яка вміщує в себе всі потрібні предмети, максимально використовуючи багатоярусність. Ліжко знаходиться нагорі стінки, це дуже подобається малюкам, які люблять різні драбинки.
6
Середній «поверх» займає письмовий стіл і зручні полички для книг та іграшок. Внизу цього чудового вироби знаходяться висувні ящики для білизни. Збоку органічно вписаний шафа для одягу дитини. Такі меблі вам краще замовити за вашими індивідуальними розмірами, щоб не втратити жодного квадратного сантиметра площі.
7
Не всі є прихильниками такого ергономічною і багатофункціональних меблів. Деяким батькам подобається мати можливість час від часу міняти обстановку за допомогою перестановки предметів інтер'єру. У такому випадку підберіть витончений і яскравий комплект меблів для своєї дитини, без зайвого декору.
8
Максимально використовуйте вертикальні поверхні для навішування полиць, щоб звільнити місце внизу для дитячих ігор.
Не так вже й багато на світі людей, які були б абсолютно байдужі до відпочинку біля води. Не встигне пригріти сонечко, як береги водойм стають тісні від бажаючих скупатися і позасмагати. Але відпочинок повинен бути не тільки приємним, але і безпечним. А це означає, що місце для купання має бути облаштованим.
Вам знадобиться
 • - норми облаштування пляжів;
 • - висновок санепідстанції;
 • - дані водолазного обстеження;
 • - висновок Інспекції по маломірних суднах;
 • - рятувальна служба;
 • - біотуалети;
 • - малі форми.
Інструкція
1
Ознайомтеся з нормативно-правовою базою. Не кожному місцю для купання може бути надано статус пляжу . Безпека людей в будь-якому випадку забезпечити необхідне. Норми охорони життя людей на воді в кожному суб'єкті федерації свої, але вони в розрізняються в дрібницях. У будь-якому випадку вам необхідно буде отримати висновок комісії, до якої входять представники Інспекції по маломірних суднах, і зробити це необхідно до початку купального сезону.
2
Оберіть місце. Воно повинно знаходитися не ближче, ніж за 500 м від найближчого стоку. Якщо мова йде про річку, то пляж розташуйте вище за течією. Якщо поблизу знаходиться порт, то зона для купання повинна бути розташована як мінімум на 250 м вище за течією. Якщо доводиться розташовувати пляж нижче за течією, то відстань між ним і кордоном порту повинно бути не менше кілометра. На місці пляжу не повинно бути виходу грунтових вод. Виберіть ділянку річки з повільною течією, без вирів і вирів.
3
Визначте кордону пляжу . На суші він повинен бути обгороджений. Влаштуйте стоки для дощових вод. Місце має бути по можливості рівним, з піщаним або гальковим покриттям. Якщо ділянки з відповідним грунтом поблизу немає, грунт краще завезти. Прикиньте приблизно, скільки людина буде одноразово перебувати на пляжі. Якщо водоймище проточний, то на кожного відвідувача має припадати не менше 5 кв. м акваторії і не менше 2 м території берега. Якщо водоймище непротічних, для купання передбачте площа вдвічі більше.
4
Огляньте акваторію. Дно має поступово знижуватися до глибини 2 м. Уступи і провали вкрай небажані. Відстань від берега до двометрової глибини має становити не менше 15 м. Очистіть дно від корчів, скла та іншого сміття. Це необхідно буде робити регулярно. Обмежте місце для купання помаранчевими буйками. Вони повинні розташовуватися не далі, ніж через 25 м від глибини 1,3 м, на відстані приблизно в 20 м один від одного. Для дітей можна зробити спеціальні купальні. Їх можна обмежити штахетником. При бажанні та наявності умов можна зробити вишки або мостки для пірнання. Вони повинні бути з суцільним щільним настилом.
5
Перед початком купального сезону подбайте про те, щоб на вашому пляжі був медпункт. Розташуйте його поруч з рятувальною станцією і відповідним чином обладнайте. Там повинні бути: стіл, стілець, лежанка. Укладіть договір з відділом охорони здоров'я місцевої адміністрації. Позначте медпункт всім звичним знаком - червоним хрестом на білому тлі. Встановіть години роботи відповідно до часу роботи пляжу . Подбайте про те, щоб ділянка була радіофіковано і переконайтеся, що він знаходиться в зоні впевненого прийому більшості операторів мобільного зв'язку. Можна встановити і стаціонарний телефон. Телефони екстрених служб напишіть на стенді і повісьте на видному місці.
6
Подбайте про малих формах. Встановіть навіси, лавки, урни. Укладіть договір з комунальними службами на регулярний вивіз сміття. На пляжі не повинні накопичуватися відходи.