Як обробити металеві двері.

Металеві двері може бути не тільки надійною перешкодою між вашою родиною і непроханими гостями, а й привабливим предметом інтер'єру, якщо підібрати якісну і відповідну обробку. Вам потрібно буде вивчити каталоги з фотографіями прикладів оформлення вхідних дверей, щоб вибрати вид і колір обробки, які ідеально впишуться в інтер'єр передпокою.
Інструкція
1
Останнім часом набирає популярність вироби з елементами художньої ковки. Цей вид дизайну коштує не дуже дорого, але виглядає, безумовно, дуже ефектно і органічно в поєднанні з металевим дверним полотном. Також привабливо виглядають ковані деталі на дерев'яній поверхні дверей. Такі елементи цілком можуть послужити і в якості фурнітури: петлі, ручка, кільце, вічко.
2
Якщо ви виберете двері з обробкою з панелей МДФ або масиву дерева, можна замовити виконання майстрами вигадливою різьблення. Вартість такої роботи безпосередньо залежить від її складності. Недорогі елементи виконуються на деревообробному верстаті, а складна різьблення виконується вручну. Підібравши оригінальний малюнок, ви отримаєте ексклюзивну річ, на яку будете милуватися довгі роки.
3
Навіть невелика вставка з дзеркала перетворить вашу металеві двері. Її конструкція стане об'ємнішим, а ви отримаєте додаткове зручне дзеркало в передпокої.
4
Також вхідні двері можна інкрустувати цінними породами деревини. Орнамент і колірну гамму елементів ви можете підібрати самі так, щоб внутрішня поверхня двері склала гармонійний комплект з меблями і декором холу.
5
За допомогою лазерного різання можна прикрасити металеву поверхню малюнком. Популярністю користуються самі різні візерунки, які вам обов'язково продемонструють на фотографіях в каталозі фірми з виробництва дверей.
6
Абстрактний малюнок добре підійде для мінімалістичною форми стилю хай-тек. Класика ніколи не виходила з моди. Стильний орнамент у вигляді татуювання підкреслить вашу оригінальність та індивідуальність.
7
Самостійно можна прикрасити металеві двері за допомогою спеціальної наклейки або трафарету. Вибираючи фарбу, врахуйте тип поверхні полотна, щоб засіб лягло рівно і довго трималося.