Як обтягнути карбоном салон. обтягнути салон плівкою.

Для того щоб зробити салон автомобіля більш привабливим, власники транспортних засобів нерідко використовують карбонову плівку. Даний матеріал примітний тим, що для його використання не потрібно спеціальних навичок, що є важливим фактором.
Інструкція
1
Карбоновая плівка є високоякісною імітацією вуглепластика, проте вона не володіє тими ж якостями, що і названий вище матеріал. Поряд з плюсами у неї є і свої мінуси. Так, ідеально лягти вона може тільки на рівну поверхню, пам'ятайте це перед використанням.
2
Спочатку, використовуючи ізопропіловий спирт, ретельно очистіть поверхню салону автомобіля. Криволінійні поверхні при цьому бажано загрунтувати. Використовуйте для цих цілей відмінне рішення, яким є речовина під назвою праймер. Застосування цієї рідини в декілька раз посилить процес адгезії (зчеплення між поверхневими шарами різнорідних тіл) плівки відносно поверхні салону автомобіля.
3
Після того як праймер було завдано, можете приступити безпосередньо до наклеювання плівки. Якщо вам потрібно нанести складну карбонову аплікацію, спочатку прогрійте її ділянки, причому прогрівайте великими фрагментами, а не дрібними. Це посприяє тому, що плівка буде набагато легше обтягували.
4
В місцях стиків, нахлестки і вільних країв використовуйте якийсь герметик. За допомогою нього ви захистите краю карбонової плівки як від зовнішніх природних умов, так і від механічних впливів, що збільшить термін її експлуатації.
5
На даному етапі процедура обтягивания карбонової плівкою салону автомобіля практично закінчена. Залишився лише один простий, але від цього не менш важливий крок. Обов'язково прогрійте критичні області плівки. Зробити це можна за допомогою будівельного фена або іншого пристрою, що нагнітає тепле повітря. За рахунок того, що їм підтримуються високі температури, з його допомогою досить міцно можна зафіксувати карбонову аплікацію на кузові автомобіля.