Як відкрити напівкруглий замок. Як відкрити радянський дисковий замок.

Півкруглий, або навісний замок не відрізняється особливою надійністю, але користується цілком заслуженою популярністю «хранителя» підсобок, горищ, гаражів і їм подібних приміщень. Зважаючи нечастої затребуваності ключі від замків до них знайти складно, що призводить до необхідності відкриття навісного замка підручними способами.
Вам знадобиться
  • - навісний замок
  • - кутова шліфувальна машина (пила-болгарка)
  • - диски по металу для болгарки
  • - канцелярська скріпка або дріт - 2 шт .
  • - балон з рідким азотом
  • - молоток
  • - зубило
  • - ломик-фомка
Інструкція
1
Встановіть на болгарку диск для різання металу і піднесіть до дужки замка. Увімкніть пилку й притисніть диск до того місця, де дужка входить в пази. Перепилите її. Потім відверніть корпус в сторону і зніміть замок.
2
Візьміть дріт або кілька канцелярських скріпок і розігніть їх у пряму лінію. Потім підігніть кінчик першої у вигляді букви Г і вставте в нижню частину замкової щілини. Пообертайте відмичку в різні боки і визначте, куди відкривається замок. Поверніть в потрібну сторону і утримуйте на місці.
3
Другу відмичку вставте у верхню частину замкової щілини. Спробуйте намацати її кінчиком штирікі всередині замку. Підніміть їх по черзі. Після цього проверніть першу відмичку і відкрийте замок.
4
Використовуючи балон з рідким азотом, обробіть дужку замка. Зачекайте приблизно 5 секунд. Приставте до замороженого місцем зубило, а потім сильно і різко вдарте по ньому молотком кілька разів. Після цього знову обробіть дужку рідким азотом і наносите удари доти, поки не з'явиться тріщина. Направте в неї зубило і розколіть дужку замка.
5
Якщо дужка у замку дуже товста або зроблена з міцного матеріалу, і вам не вдалося її зламати, тоді зафіксуйте замок так, щоб він не хитався в сторони (наприклад, пріпремся його до дверей). Потім обробіть те місце, де дужка з'єднується з корпусом замка, рідким азотом. Зачекайте 5 секунд. Приставте зубило до цього місця і нанесіть удари так, щоб вони припадали по корпусу замка. Вибийте дужку з корпусу, відверніть його в сторону і вийміть замок.
6
Візьміть фомку і просуньте її в отвір між дужкою і корпусом замка. Той кінець, що у вас в руках, підніміть вгору, а другий кінчик упріть в стіну нижче замку. Навалився всією вагою на фомку, різко посмикайте її вниз доти, поки дужка не вийде з пазів. Відверніть корпус в сторону і вийміть замок з петлі.
Зверніть увагу
Тільки в кіно відкриття замка скріпкою або дротом відбувається майже миттєво, в житті ж це тривалий і трудомісткий процес, що вимагає досвіду і терпенія.Откриваніе замку, облитого рідким азотом, - міф. При попаданні рідкого азоту з температурою -200 градусів у вузький простір замку з кімнатною температурою, азот миттєво випарується і вирветься назовні у вигляді газу, не даючи заливати нові порції.
Корисна порада
Як альтернатива балону з рідким азотом цілком можна використовувати вуглекислотний вогнегасник.