Як потрібно ставитися до природи.

В будь-який час року людина може розглядати прекрасні й неповторні картини природи. І зелена соковита травичка, і блискучий на сонці сніг, і багряний осінній лист однаково чарівні. Але щоб зберегти все це, потрібно кожному жителеві Землі докласти хоча б мінімум зусиль.
Інструкція
1
Вже давно люди почали бездумно винищувати цілі види тварин і рослин. Людина відбирає у дикої природи все більші і більші площі, прирікаючи жили там звірів на загибель.
2
Піклується він лише про корисні для нього видах, які культивує для отримання сировини. Це абсолютно неправильний і споживацький підхід до унікальної природи Землі.
3
Уряди всіх країн повинні розробити більш жорсткі закони щодо великих концернів, середніх виробництв і дрібних підприємств, які безсовісно порушують існуючі норми по викиду шкідливих речовин в атмосферу.
4
Звичайно, саме підприємства і виробництва завдають більшої шкоди природі. Але й кожен окремий житель зеленої планети повинен постійно пам'ятати про захист екології та навколишнього середовища. Якщо ви приберете все сміття за собою після пікніка, чи не будете ламати живі гілки, рвати рідкісні квіти, ви зробите свій маленький внесок у справу захисту природи.
5
Чи не мислите дрібно і короткостроково, не прагнете забезпечити лише власний комфорт, не думаючи про майбутні покоління. Підтримайте організацію «зелених» у вашому регіоні, беріть участь в акціях і заходах, які проводяться для поліпшення екологічної обстановки в регіоні. Читайте про діяльність всесвітніх організацій, стежте за їх ініціативами.
6
Серед членів захисників природи є багато вчених-екологів та інших фахівців світового рівня, які пишуть статті, що розміщуються потім на відповідних сайтах в інтернеті. Ці роботи закликають людей задуматися про наслідки їх вчинків і байдужості. Багато там і практичних порад, як налагодити роботу із захисту природи в окремому районі.
7
Чим більше ви об'єднаєте членів у ваших рядах, тим швидше до вас стануть прислухатися місцева влада й інші жителі регіону. Організовуйте суботники з прибирання території, посадці кущів і дерев, з очищення водойм. Ви можете домогтися багато чого, якщо не залишитеся байдужим до долі природи Землі.
8
Тим самим ви проявите турботу про майбутні покоління, щоб вони змогли милуватися всім тим, чого радієте ви, лежачи на галявині і спостерігаючи за польотом метелика.