Як потрібно наносити пудру.

За допомогою пудри можна домогтися якісного макіяжу, замаскувати пігментні плями, запалення. Вона вирівнює колір шкіри, приховує розширені пори, надає шкірі матовість.
Інструкція
1
Виберіть пудру, яка підходить для вашого типу шкіри. Якщо у вас суха шкіра, скористайтеся компактною пудрою, так як в ній містяться жири. На засмаглій шкірі чудово виглядає теракотова пудра, її можна використовувати як альтернативу рум'янам. Для сухої і нормальної шкіри підійде і рідка крем-пудра, але дівчатам з жирною шкірою застосовувати її не слід, так як вона тільки підкреслить вади. Для жирної і змішаної шкіри найбільш оптимальним варіантом буде розсипчасте засіб.
2
Підбирайте пудру в тон тонального крему. Для вечірнього макіяжу скористайтеся пудрою на тон світліше шкіри обличчя.
3
Наносите зовсім небагато пудри, якщо шкіра суха, жирну припудріть трохи більшою кількістю засобу. Припудрюйте шкіру в перебігу дня, якщо вона починає блищати. Спочатку промокніть шкіру тонкою паперовою серветкою, вона вбере надлишки шкірного сала, потім нанесіть засіб.
4
пудру особа після того, як вбереться тональний крем, в іншому випадку пудра ляже нерівномірно. Наносите засіб пушком або широким пензлем. Пензлем пудрять вилиці і бічні частини обличчя. Пушком наносять пудру на ніс, лоб і підборіддя.
5
Скористайтеся спеціальною пудрою з протизапальними добавками, якщо ваша шкіра легко запалюється і схильна до висипань. В цьому випадку доцільніше буде наносити засіб за допомогою одноразового ватного диска.
6
Не користуйтесь щодня пудрою з блискітками, вона підходить тільки для вечірнього макіяжу. Наносити блискучу косметику потрібно на вилиці, не зачіпаючи лоб, ніс і підборіддя.
7
Використовуйте пудру світло-зеленого кольору, щоб приховати плями, кровоносні судини, запалені ділянки. Нанесіть її тільки на проблемні зони, потім зверху пройдіться по ним пензлем із звичайною пудрою.
Зверніть увагу
Більше округлим маленьке, трикутне обличчя можна зробити, якщо нанести на нього світлу пудру. Широке обличчя візуально буде здаватися більш вузьким, якщо з боків його припудрити темним тоном.