Як оформити дворик. Як оформити сільський дворик.

У внутрішньому дворику ви можете зробити чарівну зону відпочинку або площадку для дитячих ігор. Оформлення їх безпосередньо залежить від розміру площі та стилю, який ви віддаєте перевагу. У будь-якому випадку спочатку потрібно накреслити план на папері з занесенням на нього всіх предметів, які ви хочете розмістити на території дворика.
Вам знадобиться
  • - тротуарна плитка або камінь;
  • - пісок;
  • - меблі для вулиці;
  • - освітлення;
  • - рослини ;
  • - мангал;
  • - навіс або альтанка.
Інструкція
1
Детально продумайте дизайн. Виміряйте площу дворика і накресліть план, де відзначте всі розміри. Враховуйте розташування двері і вікон будинку, сторону світла, на яку вони виходять.
2
Дворик на південній стороні доцільно злегка затінити дерев'яної перголой. Якщо ж сторона північна, бажано зберегти весь потрапляє туди сонячне світло. Зону відпочинку на західному чи східному боці можна затінювати тільки тоді, коли сонце вам заважає. Продумайте установку столика з розкладним парасолькою посередині.
3
Для більшої зручності розмітьте за допомогою мотузки і кілочків простір дворика згідно з вашим планом. Якщо ви не хочете влаштовувати на території зони відпочинку водойму, фонтан, альпійські гірки і багатоступінчасті клумби, розрівняйте всю ділянку.
4
Уздовж огорожі для більшого комфорту висадіть в'юнкі рослини або високий чагарник, можна плодовий. Решту площі засипте піском і укладіть тротуарну плитку, камінь або інший матеріал, що підходить для обробки поза приміщеннями. Краї обробіть бордюрним каменем або поставте чарівні низькі огорожі, які відокремлять клумби і рослини від замощеній поверхні.
5
Якщо ви хочете відпочивати з сім'єю, куштуючи страви, приготовлені на власному мангалі, зробіть невелику площадку для барбекю. При досить просторій площі можна побудувати стаціонарний вогнище і кам'яну альтанку. Простежте за тим, щоб рослини знаходилися на відстані від мангала не меншому, ніж 1,5-2 метра.
6
Вхід в альтанку залиште відкритим, щоб вам було зручно носити туди посуд і продукти. З трьох інших сторін посадите в'юнкі лози дикого винограду, які живописно обплетуть їх.
7
Не забудьте висвітлити дворик для комфортного відпочинку в темний час доби. Підберіть спеціальні ліхтарі та світильники для вуличного освітлення, виконані в єдиному стилі. Уздовж доріжки можна зробити приглушене світло, а в самій альтанці - більш інтенсивний.
8
Залишилося тільки поставити відповідні меблі для приємного проведення часу. Зверніть увагу на плетені, ковані, пластикові або дерев'яні комплекти для вуличного використання. Ціна цих виробів дуже різниться, тому вибирайте оптимальний для вас варіант за вартістю і якістю.
Альтанка, розташована на дачній ділянці, буде родзинкою вашого ландшафтного дизайну. Якщо її красиво і стильно оформити, в ній можна буде організовувати чаювання і відпочивати від роботи на грядках.
Інструкція
1
Дуже красиво виглядає альтанка, прикрашена квітучими рослинами. Дізнайтеся, які однорічні та багаторічні квіти, ліани можуть добре рости у вашій місцевості. При посадці рослин дотримуйте певний принцип, великі чагарники саджайте ближче до стінок альтанки, найнижчі квіти повинні бути на передньому плані. Трьох рядів рослин буде достатньо, щоб створити пишний барвистий декор.
2
Кам'яну альтанку з північного боку прикрасьте мохом, оплете її хмелем або амурским виноградом. Навійте пагони рослин на дріт з вініловим покриттям, вона буде непомітна і не зашкодить стебла. Це створить незвичайну атмосферу дикої і занедбаної місцевості. Ви можете використовувати і культурні види винограду, які потім будуть плодоносити.
3
Не забудьте про кучерявих кучерявих рослинах, вони прикрасять альтанку і створять своєрідний мікроклімат і приємну тінь. Зверніть увагу на декоративний гарбуз, у неї дуже красиві квіти влітку і листя восени. Ви також можете використовувати лагенарії, плоди якої їстівні. Для опори ліанах і плющу придбайте спеціальні сітки і грати. До того ж вони виконують декоративну роль. Опора повинна гармоніювати зі стилем решти інтер'єру альтанки.
4
Постарайтеся не оточувати альтанку з усіх боків газоном, занадто відкрите місце не створює затишок. З одного боку обов'язково повинні бути квіти, чагарники або дерева. Викладіть кам'яної плиткою доріжку, що веде прямо до входу альтанки, а з боків стежки розбийте газони.
5
Подумайте над вибором меблів, яка буде стояти всередині альтанки. Це може бути столик, шезлонги, крісло качалка і стільці, виконані в одному стилі. Замість стільців можна використовувати лавочки або невеликі диванчики. Обрана вами меблі повинна добре переносити перепади температури і високу вологість, добре відмиватися.
6
Подумайте над джерелами освітлення, це можуть бути невеликі світильники або ліхтарі. Якщо у альтанки високі стіни, ви можете повісити картину або керамічною плиткою викласти панно. У кутах поставте високі вази. Щоб ваша альтанка нагадувала мисливський будиночок, повісьте на стіну горн і імітацію шкури тварини.