Як передати дані по мережі.

Існує безліч різних способів передачі інформації між стаціонарними та мобільними комп'ютерами. Коли мова йде про локальної офісної мережі, набагато простіше один раз налаштувати параметри обміну ресурсами, щоб користувачі могли швидко отримувати доступ до потрібної інформації.
Інструкція
1
Увімкніть один з комп'ютерів, що входять до складу локальної мережі. Відкрийте панель управління і перейдіть до підміню «Система і безпека». Клікніть по посиланню «Брандмауер Windows» та активуйте роботу цієї служби. Для цього просто натисніть кнопку «Використовувати рекомендовані параметри».
2
Створіть на даному комп'ютері загальнодоступний каталог. Відкрийте меню «Мій комп'ютер». Перейдіть до вмісту локального диска D. Клацніть правою кнопкою миші у вільній області вікна і наведіть курсор на поле «Створити». У розгорнулося вікні виберіть пункт «Папку».
3
Введіть назву нового каталогу і натисніть клавішу Enter. Відкрийте властивості щойно створеної папки. Тепер виберіть вкладку «Доступ» і натисніть кнопку «Розширена настройка».
4
Встановіть галочку поруч з пунктом «Відкрити спільний доступ до цієї папки». Перейдіть в меню «Дозволи», натиснувши однойменну кнопку. Виділіть лівою кнопкою миші категорію «Все» і активуйте опцію «Повний доступ» для категорії «Дозволити».
5
Кілька раз натисніть кнопку «Застосувати» для збереження параметрів загальнодоступного каталогу. Тепер відкрийте список активних мережевих підключень.
6
Клацніть правою кнопкою миші по іконці локальної мережі. Виберіть пункт «Стан». У меню, натисніть кнопку «Відомості». Знайдіть поле «Адреса IPv4» і запам'ятайте значення IP-адреси даного комп'ютера.
7
Увімкніть інший мережевий комп'ютер. Після завантаження операційної системи натисніть клавіші Win + R. Введіть у нове поле рядок \\ 192.168.0.100. Цифри символізують значення IP-адреси першого ПК.
8
Дочекайтеся відкриття списку загальнодоступних каталогів вибраного комп'ютера. Відкрийте недавно налаштовану папку і скопіюйте в неї потрібні файли. Якщо ви хочете передати інформацію з першого ПК на другий, перемістіть файли в загальнодоступний каталог. Знову підключіться до першого комп'ютера і скачайте потрібні файли.