Як очистити історію в Опері. Як видалити автозаповнення електронної адреси.

Якщо ви є не єдиним користувачем комп'ютера, вам необхідно подбати про те, щоб ваші персональні дані були недоступні для третіх осіб. Для цього варто очищати в браузері історію переглянутих вами сторінок і збережених паролів. Видалити історію в браузері Opera можна як повністю, так і частково.
Інструкція
1
Відкрийте браузер Opera і зайдіть в меню загальних налаштувань програми. Зробити ви це можете трьома способами. Якщо головне меню відображається, натисніть на пункт «Інструменти», а потім «Загальні настройки». Якщо ж головне меню не відображається, натисніть на іконку з символікою Opera, що знаходиться зліва у верхній частині програми. У меню, натисніть пункт "Налаштування", а потім «Загальні настройки». І, нарешті, щоб відкрити загальні настройки браузера, просто натисніть комбінацію клавіш Ctrl + F12.
2
Далі зайдіть у вкладку «Розширені» і виберіть опцію «Історія», що знаходиться в лівій частині вікна. Знайдіть напис «Очистити» і натисніть на неї. Вона знаходиться під написом «Пам'ять відвіданих адрес для журналу і автодоповнення». Потім клікніть по пункту «Ок».
3
Зайдіть в меню «Історія». Зробити це ви можете декількома способами. Якщо бічна панель у вас відображається, натисніть на іконку з годинником. Якщо головне меню відображається, клікніть по пункту «Інструменти», потім «Історія». Якщо головне меню не відображається, натисніть на пункт з символікою Opera, що знаходиться зліва у верхній частині програми. У меню, виберете опцію «Історія». І, нарешті, щоб увійти в історію браузера, просто натисніть комбінацію Ctrl + Shift + H.
4
Перед вами з'явиться список: «Сегодня», «Вчора», «На цьому тижні», «Цього місяця», «Раніше». Виберіть з нього необхідний для вас варіант, якшо по ньому правою кнопкою миші один раз. Після цього відкриється папка зі списком сайтів, які ви відвідували за обраний період часу за допомогою даного браузера. Щоб виділити потрібні для видалення сайти, скористайтеся клавішами Ctrl і Shift, після чого натисніть Delete на клавіатурі комп'ютера або на кнопку «Видалити», що знаходиться у верхній частині меню.
5
Для очищення історії більш детально зайдіть в «Меню», потім в розділ «Налаштування» і далі «Видалити особисті дані». Перед вами відкриється віконце, де натисніть на стрілочку поруч з написом «Детальне налаштування». Буде розгорнуто меню, в якому ви за допомогою установки або зняття галочок зможете зробити детальну настройку з видалення історії.
Браузер Opera схожий на монструозний графічний редактор Adobe Photoshop: одне і те ж дію в ньому можна виконати декількома способами. Видалення інформації про відвідування інтернет-сторінок - не виняток.
Інструкція
1
Запустіть Opera. Тут відразу варто позначити, які ті кілька способів, за допомогою яких можна очистити історію браузера. Умовно їх можна поділити на два типи: видалення історії повністю та частково.
2
Відкрийте вікно загальних налаштувань програми, зробити це можна кількома способами. Перший: якщо відображається головне меню, натисніть «Інструменти» -> «Загальні настройки». Другий: якщо не відображається головне меню, натисніть на кнопку з символікою Opera у верхній лівій частині програми, а в випадаючому меню "Налаштування" -> "Загальні налаштування". Третій: натисніть комбінацію клавіш Ctrl + F12.
3
Відкрийте вкладку «Розширені» і в лівій частині вікна виберіть пункт «Історія». Правіше і нижче напису «Пам'ять відвіданих адрес для журналу і автодоповнення» перебуватиме кнопка "Очистити", натисніть на неї. На завершення натисніть ОК.
4
Відкрийте меню «Історія». Зробити це можна кількома способами. Перший: якщо у вас відображається бічна панель, клікніть по іконці з годинником. Другий: якщо відображається головне меню, натисніть «Інструменти» -> «Історія». Третій: якщо головне меню не відображається, натисніть на кнопку з символом Opera в лівому верхньому кутку програми, а потім «Історія». Четвертий: натисніть гарячі клавіші Ctrl + Shift + H.
5
Із запропонованого списку («Сегодня», «Вчора», «На цьому тижні», «Цього місяця», «Раніше») виберіть необхідний варіант, один раз кликнув по ньому. Папка розкриється, показавши сайти, які відвідувалися за цей період за допомогою цього браузера. Якщо клікнути по якомусь сайту, то з'являться конкретні сторінки, які відвідувалися. Користуючись клавішами Ctrl і Shift, виділіть ті сторінки або сайти, які вам потрібно, а потім натисніть Delete на клавіатурі або на кнопку «Видалити», яка знаходиться у верхній частині меню.