Як намалювати вантажну машину.

Для того щоб зобразити вантажну машину, необхідно побудувати допоміжні геометричні фігури, промальовувати складові автомобіля і доповнити малюнок деталями, характерними для транспорту, який здійснює тривалі перевезення.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - простий олівець;
  • - ластик;
  • - фарби або кольорові олівці;
  • - кисті.
Інструкція
1
Подумайте, якого типу вантажну машину ви хочете зобразити. Ви можете вибрати тентовану фуру, самоскид, спецтехніку або комерційне авто з жорстким кузовом або віддати перевагу якомусь збірному образу.
2
Почніть малюнок з побудови допоміжних деталей. Зобразіть куб, відповідний розміру кабіни тягача, до нього знизу прірісуйте невелике плоске продовження. За всією цією конструкцією побудуйте паралелепіпед, який буде кузовом. Пропорції фігур виберіть виходячи з того, який тип вантажівки ви малюєте. Намалюйте під кабіною тягача пару кіл, ще одну під шасі, що йде під кузов. Також розташуйте одну або кілька пар коліс під задньою частиною кузова.
3
Прорисуйте тягач. Злегка скруглите його бічні сторони в передній верхній частині, виділіть лініями бічні і лобове скло. Намалюйте двері, ручки на них. Не забудьте зобразити дзеркала заднього виду, решітку радіатора, фари, емблему виробника і номер автомобіля.
4
Приступайте до промальовуванні кузова або причепа. Він, як правило, має строгу геометричну форму, тому вам достатньо тільки позначити шви на тенті, зварювання на жорсткому кузові, дверцята на рефрижераторі. Для достовірності ви можете намалювати назва власника або його емблему на бічних частинах причепів тентів.
5
Виділіть на кожному з коліс кордону шин, покажіть отвори на дисках.
6
Не забудьте про деталі. Зобразіть на причепі попереджувальні знаки, повісьте в кабіну тягача освіжаючу повітря ялинку, розмістіть під склом кілька дисків, намалюйте картонку з написом «Порожній».
7
Зітріть допоміжні лінії.
8
Розфарбуйте вантажну машину. Виберіть будь-який відтінок для тягача і причепа, але пам'ятайте, що в більшості випадків вони пофарбовані в яскраві кольори, щоб їх краще було видно на дорозі. Для достовірності можна зобразити плями бруду на всій поверхні автомобіля.