Захист екології: Як врятувати природу.

Цивілізація робить згубний вплив на природу і стан навколишнього середовища. Але зменшити цей негативний вплив під силу кожному. Навіть якщо одна людина задумається про це і трохи змінить свої звички, то він уже допоможе екологічному стану свого міста, а значить, і всієї планети.
Вам знадобиться
  • - ганчіркова сумка для походів по магазинах.
Інструкція
1
Зрозумійте, що з кожної дрібниці складаються великі проблеми для стану навколишнього середовища. Наприклад, ви можете забути вимкнути світло в кімнаті, з якої вийшли, подумавши, що в цьому немає нічого страшного. Але тільки уявіть, скільки таких лампочок горить без діла в усьому світі. Відповідно, величезна кількість електроенергії витрачається даремно. Вирішіть для себе, що з цього самого моменту ви будете більш дбайливо ставитися до екології планети і починайте змінювати свої звички.
2
Розділяйте вторинну сировину або, простіше кажучи, сміття, яке накопичується у вас вдома. Безладні звалища надають досить великий негативний вплив на екологію. Якщо ви приділите кілька хвилин свого життя тому, щоб розділити сміття і віднести папір, скло і пластик в приймальний пункт на переробку, ви принесете багато користі природі.
3
Не витрачайте зайвий папір під час роботи. Не викидайте зіпсований листок, відкладіть його вбік, щоб надалі використовувати як чернетку. При роздруківці документа використовуйте обидві сторони аркуша. Якщо є можливість, намагайтеся умістити якомога більше тексту на одній сторінці - зменшуйте шрифт, інтервали між рядками і ширину полів. Невикористаний папір збираєте в певному шухляді або коробці. Коли накопичиться велика кількість, здайте її на переробку.
4
Відмовтеся від використання поліетиленових пакетів. Погодьтеся, не так вже й складно придбати для покупок в магазині ганчіркову сумку. Носіть її у своїй робочої сумочці, і вона завжди буде під рукою, коли ви вирішите зробити покупки. Також можете використовувати паперові пакети, але їх, на жаль, не так легко дістати.
5
Не використовуйте пластикову одноразовий посуд. Таким чином ви скоротите кількість сміття, яке складно утилізувати. При переробці пластику у повітря викидається велика кількість шкідливих хімічних речовин. Відповідно, чим менше подібного сміття, тим чистішим буде повітря. Почніть з малого - вимикайте світло і воду, коли вони вам не потрібні. Слідкуйте за своїми діями, і незабаром правильне ставлення до екології увійде у вас у звичку.