Як ПК підключити до телевізора.

Сьогодні відеофільми часто потрапляють до нас через підключений до інтернету комп'ютер. Але переглядати їх, звичайно, зручніше на екрані телевізора, який може бути підключений до комп'ютера безпосередньо. До того ж, таке підключення позбавить від необхідності записувати фільм на якийсь проміжний носій. Комп'ютерні ігри на екрані телевізора теж виглядають зовсім по-іншому, та й працювати з прикладними програмами з таким підключенням частенько зручніше.
Інструкція
1
Виберіть тип інтерфейсу, який будете використовувати для підключення комп'ютера до телевізора. Це можуть бути інтерфейси RCA, S-Video, DVI, HDMI, VGA - вибір залежить від наявних на відеокарті комп'ютера і в телевізорі роз'ємів під'єднання зовнішніх пристроїв. Якщо доступні кілька варіантів, виберіть забезпечує кращу якість - в наведеному вище списку вони перераховані в порядку зростання якості передачі сигналу.
2
З'єднайте кабелем відповідні роз'єми інтерфейсів на комп'ютері і телевізорі. Робити це виробники рекомендують при вимкненому комп'ютері. Потім завантажте операційну систему.
3
Клацніть правою кнопкою миші по фонового малюнку робочого столу. Якщо комп'ютер працює під управлінням ОС Windows 7, у сплив контекстному меню буде присутній пункт «Дозвіл екрану» - виберіть його, і ОС відкриє один з аплетів "Панелі управління".
4
В рамці під написом «Налаштування екрану» представлені дві піктограми, одна з яких позначає монітор, інша - телевізор. Клікніть піктограму телевізора і розкрийте випадає "Кілька екранів». Один з поміщених в нього пунктів дозволяє залишити в моніторі половину зображення, а другу вивести на зовнішній пристрій відображення. За допомогою іншого пункту можна продублювати картинку на обох екранах. Ще два пункти призначені для виведення робочого столу тільки на монітор або тільки на телевізор. Залежно від мети підключення телевізійного пристрою до комп'ютера виберіть один з варіантів і натисніть на кнопку «Застосувати».
5
Включіть в телевізорі режим відтворення відеосигналу. Потім за допомогою повзунка в випадаючому списку «Дозвіл» аплету «Панелі управління» підберіть оптимальний розмір картинки на екрані. Зміна буде відображатися в телевізорі всякий раз, коли ви будете натискати на кнопку «Застосувати». Закінчивши з цим, клацніть по кнопці OK.
Зверніть увагу
Разом з відеокартою набувається диск з програмним забезпеченням, до складу якого крім драйвера можуть входити додаткові програми, в тому числі і для настройки зображення на телевізорі.
Підключення телевізора до персонального комп'ютера здійснюється за допомогою спеціально передбачених інтерфейсів. Залежно від наявності роз'ємів на пристроях можна використовувати також перехідники.
Вам знадобиться
  • Кабель для підключення телевізора до ПК.
Інструкція
1
Перевірте наявність сумісних входів і виходів (наприклад, HDMI і S-Video) на обох пристроях. Використовуйте відповідний кабель для їх з'єднання, зазвичай він входить в комплект телевізора або відеокарти при покупці. При цьому налаштуйте телевізор на прийом вхідного сигналу з відеоадаптера комп'ютера.
2
Також ви можете використовувати різні перехідники. Якщо ваша відеокарта не працює з аналоговим сигналом, підключити пристрій буде неможливо без додаткового обладнання. При його використанні зазвичай якість зображення може бути не найкращим.
3
Налаштуйте здатність зображення, виведеного відеокартою комп'ютера на телевізор. Клацніть правою кнопкою миші у вільній області робочого столу і застосуєте підходяще під співвідношення сторін телевізора дозвіл. Зверніть увагу, що для виконання даної дії необхідно попередньо встановити драйвера відеокарти. Зазвичай для більшості випадків неможливо встановити високий дозвіл, тому робота в такому режимі може бути утруднена.
4
Зверніть увагу на наявність у вашій відеокарті спеціального режиму для використання телевізора в якості другого монітора. Зазвичай це характерно для відеокарт останнього покоління. Також для реалізації даної функції потрібно підключення телевізора за допомогою HDMI-кабелю і додатково встановлюваний з драйвером програмного забезпечення.
5
Якщо ви будете використовувати даний режим для перегляду відеозаписів, також передбачте наявність програвача з можливістю настройки зображення на другому моніторі. Зазвичай для цього підходить програвач Media Player Classic, установлюваний з набором кодеків K-Lite або інші схожі програми для відтворення відеозаписів.
Корисна порада
Читайте інструкції.