Як перекинути файл на диск. перемістити файл з внутрішнього диска на зовнішній.

Операція копіювання файлів з одного фізичного або віртуального диска на інший здійснюється в процесі роботи комп'ютера дуже часто. Системні та прикладні програми роблять це без участі користувача, а для ручного копіювання або переміщення файлів в кожній операційній системі є спеціальна програма - файл-менеджер.
Вам знадобиться
  • ОС Windows.
Інструкція
1
Якщо ваш комп'ютер працює під управлінням ОС Windows, для запуску системного додатку, який використовується для «ручних» операцій з файлами, використовуйте клавіші Win + E. Це не єдиний спосіб - можна двічі клацнути по іконці «Комп'ютер» на робочому столі, вибрати пункт з такою ж назвою в головному меню ОС, клацнути по закріпленій на панелі завдань іконці «Провідника», натиснути правою кнопкою миші кнопку «Пуск» і вибрати команду «Відкрити Провідник» або використовувати ще з десяток інших способів.
2
У вікні «Провідника» перейдіть до папки, в якій зберігається вихідний файл. Для цього послідовно клацайте мишкою спочатку по іконці потрібного диска, а потім по значках всіх папок на шляху до потрібної локації комп'ютера.
3
Після того як назва файлу з'явиться в правій панелі програми, клікніть копійований об'єкт правою кнопкою миші, щоб викликати контекстне меню. Якщо копію файлу потрібно помістити на який-небудь зовнішній носій, розкрийте в меню розділ «Відправити» і виберіть у списку потрібний диск. Після цього «Провідник» розпочне операцію копіювання.
4
Якщо ж переміщення відбувається між внутрішніми дисками комп'ютера, в списку розділу «Відправити» ви їх не знайдете. Тому виберіть в контекстному меню рядок «Копіювати» - з її допомогою файл поміщається в буфер обміну. Зробити це можна і з використанням гарячих клавіш Ctrl + C.
5
У лівій панелі провідника виберіть потрібний диск і перейдіть в ту його папку, яка в результаті операції повинна містити копію вихідного файлу. Клацніть правою кнопкою вільний від назв файлів простір і виберіть у сплив меню рядок «Вставити». Цей пункт меню можна замінити поєднанням «гарячих клавіш» Ctrl + V. Після цього файл-менеджер приступить до запису дубліката вихідного файлу в зазначений каталог диска.