Як намотати кілометраж. Як збільшити кілометраж на електронному спідометрі.

Ви купили новий спідометр на свій автомобіль. Але є одна проблема - пробіг. Щоб уникнути плутанини вам треба співвіднести показання одометрів. Одометри бувають двох типів: механічні та електронні.
Інструкція
1
Перший і найпростіший спосіб намотати кілометраж на механічному одометрі полягає в наступному. Підніміть на домкрат ведучий міст автомобіля (передній, задній). Увімкніть двигун, потім швидкість. Колеса будуть крутитися, а значить - кілометраж буде намотується доти, поки ви не заглушите мотор. За умови, що у вашого автомобіля повний привід, доведеться піднімати на домкрат обидва мости.
2
Простіший крок - це під'єднати тросик спідометра до моторчика, наприклад, від автомобільної грубки (двірників). Намотайте потрібний кілометраж, встановіть новий спідометр і підключіть тросик назад до щитка приладів. Моделі машин, що мають механічний одометр: Москвич 401, 402, 403-408, 412 і т. Д., ВАЗ (2101-2115), BMW 3-й серії (E-21), BMW 5-й серії (E-12 ), Audi 80, 90, 100, 200 і т. д.
3
З електричними одометрами справи йдуть складніше. Вам буде потрібно отпаять процесор обліку показань. Купити спеціальний програматор і під'єднати до нього процесор. Вкажіть значення, яке вас необхідно. Вказати пробіг можна з точністю до метра. Потім припаяйте процесор.
4
Більш сучасні автомобілі оснащені і надійнішим захистом електроніки. Перше ж відключення одометра може викликати помилку електроніки. Для усунення подібної помилки потрібен дуже хороший фахівець. Якщо ви прийдете в цент технічного обслуговування, то перевірка машини на діагностичному комп'ютері відразу виявить дату втручання в показання і попереднє значення. Пробіг буде вважатися недійсним, а ви можете бути притягнуті до адміністративної відповідальності. Електронні одометри встановлені на таких машинах як: Subaru Impreza, Outback, Forester; Mitsubishi L200, Toyota Avensis, Toyota Mark 2, Mitsubishi Pajero (III, IV, V), Mitsubishi Lancer (VIII, IX, X) і т.д.