Як відкрутити гальмівні трубки. Як поміняти подшибник в ступиці ваз 2107.

Гальмівна система виконує одну з найважливіших функцій - забезпечує кероване зміна швидкості автомобіля, сприяє його зупинці і утриманню на місці під час стоянки, тому до неї завжди пред'являються найвищі вимоги. Основним типом приводу в робочій гальмівній системі є гідравлічний, куди крім гальмівної педалі, підсилювача, головного гальмівного циліндра і колісних циліндрів входять шланги і трубопроводи.
Вам знадобиться
  • - гайковий ключ;
  • - гальмівна рідина;
  • - ємність;
  • - вінілова трубка.
Інструкція
1
Як правило, заміні гальмівних трубок передують підготовчі роботи, пов'язані з очищенням від бруду поверхні штуцерних трубок, і нанесення на різьбові з'єднання спеціального складу для полегшення відвернення гайок. Крім цього необхідно заздалегідь приготувати спеціальний гайковий ключ, гальмівну рідину для доливання, порожню чисту ємність для зливу залишків відпрацьованої рідини з гальмівної системи і м'яку вінілову трубку.
2
Як приклад можна розглянути заміну гальмівної трубки на автомобілі ВАЗ-2107. Для більшої зручності автомобіль поставте на оглядову яму, або на естакаду. Спочатку за допомогою хрестової викрутки відверніть два самореза, що скріплюють задню гальмівну трубку з кузовом автомобіля (при їх наявності).
3
Після цього, використовуючи спеціальний ключ, відверніть два штуцери кріплення трубки до гальмівного шланга і регулятору тиску і зніміть слухавку. Після закінчення всіх необхідних робіт трубки встановлюються в зворотному порядку з наступним доливом гальмівної рідини і перевіркою якості ремонту гальм.
4
На автомобілях ВАЗ-2110, 2111 і 2112 першим ділом необхідно відвернути трубки від головного циліндра і гальмівних шлангів, після чого заглушити отвори головного циліндра і шлангів. У ході наступної операції відкрутіть три гайки кріплення і зніміть пластмасове покриття. Потім вже можна знімати металеві пластини та від'єднувати трубки від утримувачів. Якщо власники зламані, то їх потрібно замінити.
5
Нові трубки встановлюйте в зворотному порядку, після чого в якості перевірки зробіть прокачування гальмівної системи. Вона необхідна для видалення потрапив в неї повітря. Ознака попадання повітря в гальмівну систему - збільшений хід і м'яке просідання педалі гальма при натисканні. Існує наступна черговість прокачування гальм: задній правий, передній лівий, задній лівий і передній правий.