Як відремонтувати дитячу коляску. проколола колесо коляски.

Детская коляска потрібна своєму маленькому господареві зовсім не довго - лише до того часу, поки він не навчиться довго і впевнено ходити. У багатьох дитячих магазинах, що продають коляски, є сервісний центр, де за невелику плату (або безкоштовно, якщо коляска на гарантії) усунуть будь-яку несправність. Однак невелику поломку коляски можна спробувати усунути самостійно.
Вам знадобиться
 • - клей;
 • - велосипедний насос;
 • - гума;
 • - зварювальний апарат;
 • - болгарка (углошлифовальная машина );
 • - трубогиб;
 • - труби;
 • - склотканина;
 • - епоксидний клей;
 • - моторне масло;
 • - нова деталь.
Інструкція
1
Найпоширеніша проблема - здуті або проколоті колеса коляски. Зніміть пошкоджене колесо, натиснувши на важіль в центрі. За допомогою велосипедного насоса підкачайте колесо, укрутивши наконечник (отвір розташовується на внутрішній частині обода).
2
Проколоті колеса заклейте. Для цього зніміть з колеса покришку, потім дістаньте камеру. Огляньте її на наявність проколів, надувши і намазав мильною піною - те місце, де будуть надуватися бульбашки, відзначте маркером.
3
Виріжте з шматка гуми (наприклад, старої покришки) круглу латочку. Ретельно вимийте і знежирте поверхні, намажте клеєм і залиште на 30 хвилин. Потім прогрійте їх і прикладіть латочку до покришці, міцно притисніть. Через добу зберіть колесо і проведіть випробування.
4
Якщо вам не вдалося ні надути колеса, ні заклеїти, візьміть їх і відвезіть в шиномонтаж. За невелику плату вам проведуть всі роботи швидко і якісно.
5
Постарайтеся адекватно оцінити пошкодження і ваші здібності до ремонту. Пошкодження в «суглобі» регульованою ручки або іншому автоматичному вузлі виправити під силу тільки фахівцеві, тому замовте деталь в спеціалізованому ремонтному центрі і замініть.
6
Якщо зламалася металева деталь коляски, спробуйте її заварити. Зінуті металеві частини простіше виготовити самостійно. Підберіть трубу відповідного діаметру, обріжте шматок потрібного розміру болгаркою, загніть за допомогою трубогиба. Зверніть увагу на симетричність деталей на готової візку.
7
Пластикову деталь спробуйте зробити так: зніміть цілу частину з коляски (симетричну, з іншого боку). Крім того, в якості моделі можна використовувати деталь з пінопласту, вирізану за зразком зламаною.
8
Покрийте поверхню моделі моторним маслом, укладіть шар склотканини. Промастіть епоксидним клеєм, знову укладіть склотканина. Таким чином зробіть кілька шаром. Після повного висихання зніміть деталь з моделі і пофарбуйте, краще фарборозпилювачем.
9
Якщо деталь кріпилася до коляски за допомогою заклепок, найкраще використовувати для її кріплення заклепочник (продається в будь-якому господарському магазині). Або просвердлите деталь наскрізь і закріпіть її болтами з декоративними капелюшками.