Як відкрити ігровий сервер.

Counter-strike досі залишається однією з найпопулярніших ігор завдяки простому і, як не дивно, одночасно складного ігрового процесу. У ній все вирішує швидкість реакції і тактика командної гри. Власний сервер CS - відмінний спосіб провести кілька годин з іншими гравцями.
Інструкція
1
Скачайте Half-Life Dedicated Server, а також додаток hldsupdatetool. Ці файли доступні на будь-якому фан-сайті CS. HLDS - програма, за допомогою якої можна буде створити окремий сервер, а hldsipdatetool - додаток для автоматичного оновлення. Встановіть ці файли в будь-яку папку.
2
Запустіть встановлене додаток HLDS.exe. Перед вами з'явиться вікно завантаження оновлень. Дочекайтеся, поки всі оновлення будуть завантажені, після чого встановіть параметри сервера і натисніть на кнопку Start.
3
Ви також можете змінити конфігурацію сервера, використовуючи файл server.cfg. Натисніть на «Пуск» і запустіть пошук програм та програм. Введіть назву файлу. Після того як він буде знайдений, натисніть на нього правою кнопкою миші і виберіть "Відкрити за допомогою». У списку програм виберіть «Блокнот».
4
У рядок hostname впишіть назву сервера, а навпаки maxplayers встановіть максимально можливу кількість гравців. У випадку якщо ви граєте по локальній мережі, встановіть sv_lan 1. Для того щоб уникнути дисбалансу команд, пропишіть mp_autoteambalance 1. Стандартне час закупівлі - mp_buytime - як правило, одно тридцяти секундах. Якщо ви граєте з умілими гравцями, встановіть mp_freezetime 0 - в цьому випадку ви не будете стояти на початку раунду. Збережіть зміни у файлі.
5
Одним з найбільш популярних модів є AmxModX. З його допомогою ви зможете значно урізноманітнити гру на сервері - додати можливість бачити шкоди після пострілу, поповнювати здоров'я від убивств, бачити слід від польоту кулі та багато іншого. Для установки розпакуйте архів з модом, після чого перемістіть вміст папки addons в папку cstrikе, повністю замінивши наявні файли. Перейдіть в папку metamod, розташовану в скопійованої вами папці addons, після чого відкрийте файл plugins.ini за допомогою блокнота. Впишіть рядок win32 addons/amxmodx/dlls/amxmodx_mm.dll win32 addons/dproto/dproto.dll і збережіть файл.