Як відновити після антибіотиків здоров'я дитини. Як підлікувати дитини після антибіотиків.

Лікування інфекційних захворювань у дітей деколи вимагає застосування антибіотиків . Але, впливаючи на хвороботворні бактерії, вони порушують співвідношення корисної і шкідливої мікрофлори. В результаті розвивається дисбактеріоз. Він перешкоджає нормальному засвоєнню їжі і вироблення власних захисних речовин. Підсумком цих змін є зниження імунітету, часті застуди, поганий набір ваги, авітаміноз та інші проблеми. Саме тому організм дитини необхідно відновлювати після антибіотиків.
Вам знадобиться
  • - дитячі вітаміни, лецитин;
  • - «Біфідумбактерин» в сухий або рідкій формі, «Лактобактерин», «Флорадофілус», «Біфіформ», харчова добавка «Фервітал», «Інулін», БіоГая » .
Інструкція
1
По можливості лікуєте дисбактеріоз у дитини під наглядом лікаря, оскільки для нормального відновлення мікрофлори необхідно послідовне застосування препаратів, спочатку бактеріофагів, що пригнічують патогенну флору, і тільки потім містять корисні бактерії. Причому їх дозування залежить від ступеня дисбактеріозу, а її можна визначити тільки після лабораторних досліджень.
2
Найпоширенішими препаратами для відновлення мікрофлори кишечника є «Біфідумбактерин в сухий або рідкій формі,« Лактобактерин, «Флорадофілус,« Біфіформ, харчова добавка «Фервітал,« Інулін, БіоГая. Їх цілком можна придбати і без призначення, однак при самостійному застосуванні варто враховувати одночасну необхідність та інших способів лікування дисбактеріозу.
3
Для відновлення організму дитини після антибіотиків приділяйте велику увагу харчуванню, тоді підселення в кишечник корисних біфідо- і лактобактерій буде відбуватися набагато успішніше. На 3 місяці виключіть з раціону продукти, що містять барвники, ароматизатори, стабілізатори, замінники смаку і запаху - це всі цукерки, жуйки, чіпси, сухарики, йогурти, пакетовані соки і газовані напої. Крім цього не давайте свіжий дріжджовий хліб, цукор, макарони.
4
Складайте меню з овочевих салатів і рагу, вареного яловичого м'яса, риби, печінки, сухариків, каш (крім манної крупи), фруктів. Обов'язково давайте на сніданок сир, кукурудзяні пластівці, а на ніч - кефір або Біфілайф. Замість цукру використовуйте для підсолоджування мед, за умови, що на нього немає алергії. Для підтримки власних бактерій, давайте малюкові натуральний яблучний сік або журавлинний морс.
5
На тлі лікування дисбактеріозу бактеріальними препаратами протягом 1,5-2 місяців проводите вітамінотерапію. До неї мають обов'язково входити вітаміни С, В1, В2, В6, Д - в профілактичній дозі і А, Е - в лікувальній (подвоєною) дозі, а також кальцій і селен.
6
Для поліпшення роботи печінки по нейтралізації токсичних і хімічних речовин, а також нормального утворення еритроцитів давайте дитині лецитин. Крім зміцнюючого дії він сприяє ще і засвоєнню жиророзчинних вітамінів А, Д, Е, К. Спосіб застосування та дозування, відповідну віку, вивчіть в інструкції по застосуванню.
7
Лікування дисбактеріозу у дітей вимагає тривалого часу, причому результат залежить від регулярності, а головне правильного підходу. Саме тому відновлювати мікрофлору кишечника краще за призначенням лікаря. Це особливо важливо дотримуватися у малюків раннього віку. Для їх інтенсивно росте і розвивається організму самолікування може бути небезпечно для здоров'я.