Як повернути додому сина. син підліток відбився від рук.

При настанні підліткового віку багато дітей прагнуть відокремитися від батьків. Хтось починає підробляти у вільний час, щоб довести всім, що він вже дорослий. А хтось вибирає інший шлях - пішов з дому і не з'являється там цілодобово.
Інструкція
1
Спочатку в тому, що дитина проводить багато часу на вулиці, немає нічого страшного. Багато батьків схильні перебільшувати і починають вважати, що син відбився від рук, що не з'являється вдома і став пропащим людиною, якщо вечорами він ганяє з друзями в футбол замість того, щоб чинно проводити час в колі сім'ї. Змиріться з тим, що тепер вашій дитині потрібно більше свободи.
2
Однак можливо і те, що ваша дитина не вдома зайнятий аж ніяк не безневинними розвагами. Молоді люди вперше пробують сигарети, алкоголь і наркотики саме в підлітковому віці, намагаючись довести один одному свою самостійність. Безглуздо кидатися на дитину з погрозами, винні в цьому ви. І тепер вам доведеться крок за кроком відновлювати довірчі відносини з сином, щоб повернути підлітка в родину. Якщо ви будете тиснути, кричати і замикати юнака будинку, це також не принесе жодного результату. Вашим зброєю можуть бути тільки слова - переконання, прохання, розумні доводи.
3
Для того щоб дитина повернулася додому, йому повинно бути там цікаво. Подумайте, чого вашому підрослому чаду не вистачає у вашій компанії, що він шукає на стороні. Можливо, він женеться за новими відчуттями. Запропонуйте вчинити спільну поїздку на гірськолижний курорт (але ні в якому разі не наполягайте). Вам здається, що друзі замінюють йому сім'ю? Згадайте, коли ви самі останній раз говорили з дитиною, вислуховували його проблеми, давали поради.
4
Багато молодих людей йдуть із сім'ї для того, щоб жити зі своїм коханим. Трапитися це може і в невідповідному, на думку батьків, віці, і з невідповідним людиною. Навіть якщо вам здається, що ваше чадо скоює страшну помилку, дозвольте йому діяти на свій розсуд. У ваших силах лише постаратися налагодити стосунки з обранцем дитини, щоб не втратити молодих з уваги остаточно. Якщо ви були праві, і підліток дійсно помилився, пішовши з дому, він повернеться до вас.
Якщо ви втратили довіру своєї дитини, ваш син перестав присвячувати вас у свої проблеми, думки, розповідати про те, що відбувається в його житті, і ви все рідше бачите його будинку, ваші відносини однозначно потребують реанімації.
Інструкція
1
Позначте проблему для себе. Подумайте, що може бути причиною того, що ваші стосунки з коханим чадом засмутилися. Проблеми можуть носити тимчасовий характер і мати цілком зрозумілий мотив, але вони не зникнуть самі собою. Причиною того, що ваш син перестав ділитися з вами тим, що у нього на душі, може бути те, що він не відчуває, що ви розумієте його і підтримуєте. В цьому немає вашої провини. За домашніми справами, робочими питаннями і в щоденній суєті ви не завжди можете приділити своїй дитині достатньо уваги. Важливо в моменти розмови з сином все увагу перемикати на нього, повністю занурюватися в його світ і навчитися заново дізнаватися і розуміти його.
2
Спробуйте відверто поговорити з сином. Пам'ятайте, що він теж любить вас і не може залишитися байдужим, якщо ви в процесі бесіди з ним скажете, як вам шкода, що ви з ним кілька віддалилися один від одного в останній час. Дайте зрозуміти вашій дитині, що вам не все одно, що з ним відбувається. Якщо ви відчуваєте свою вину за щось, попросіть вибачення, зізнайтеся, що були неправі.
3
Не будьте занадто суворі до сина. Не забувайте хвалити його за життєві досягнення, підтримувати його починання і говорити йому, що ви пишаєтеся своєю дитиною. Для людини дуже важливо визнання батьків. Безліч комплексів і проблем може виникнути через помилкове почуття, що мати чи батько бажали більш розумного, талановитого, цілеспрямованого, сміливого і щасливого дитини. Зрештою, ваш син може просто закритися і замкнутися в собі. Потім вам буде дуже складно до нього достукатися.
4
Поважайте думку вашого сина . Не будьте занадто категоричні і суворі до вашого нащадка. Згадайте, що ви теж здійснювали безліч помилок в прекрасний час юності і молодості. Спробуйте встати на його місце і прийняти його інтереси. Майте на увазі, що ваш син - самостійна відбулася особистість, зі своїм характером і окремою долею.