Як робити вправи на турніку. Як зробити турнік будинку.

Вправи на турніку допомагають поліпшити поставу, приводять в дію майже всі м'язи, від передпліч до сідниць. На турніку можна коригувати ступінь навантаження і опрацьовувати конкретні м'язи.
Інструкція
1
зависни на турніку, прогнувшись у спині, тримайте ноги схрещеними і зігнутими в колінах. Тримайте кисті рук ширше плечей, плечі опустіть і відведіть назад, підтягуйтеся, зводячи лопатки. Досягнувши верхньої точки, торкніться поперечини нижнім відділом грудей, а підборіддя виведіть вище поперечини.
2
Підтягуйтеся попереднім способом, але торкаючись поперечини у верхній точці підйому не нижній, а верхньою частиною грудей і зменшивши відстань між кистями рук до ширини плечей.
3
зависни на перекладині і витягніть вперед прямі ноги, тримайтеся в цьому положенні як можна довше. Повторіть вправу після невеликої паузи, воно допоможе вам добитися красивого рельєфного преса.
4
Підтягніться на обох руках долонями до себе, підтягніть коліна до грудей і повісите в цій позі. Вправа тренує м'язи грудей, спини і живота.
5
Підтягніться на обох руках, розгорнувши долоні до себе, потім опустіть одну руку і тримайтеся на іншій руці, скільки зможете. Зробіть 3-4 підходи.
6
зависни на турніку, зробіть куточок ногами, потім підтягніться і перекиньте ноги через поперечину. У підсумку ви повинні опинитися в тому ж положенні, що і при виході на дві руки. Ця вправа називається підйом-переворот, з його допомогою можна накачати прес, м'язи рук і розвинути координацію рухів.
Зверніть увагу
Чи не розгойдується, проробляючи вправи на турніку, піднімайтеся без ривків, опускайтеся плавно, не кидаючи тулуб вниз. Не забувайте про правильне дихання, робіть видих під час зусилля і вдих на розслабленні.
Корисна порада
Турнік повинен рівним, без будь-яких перекосів, в іншому випадку можна заробити травму або дисбаланс мишц.Еслі ви не вмієте підтягуватися на перекладині, намагайтеся це робити кожен день в повну силу, через 2-3 тижні тренувань з'явиться результат .